FB pixel TP pixel
Delight

Rozkoš

Delight
Česko | 2013 | Drama | Psychologické | 111 minut

Posedlost láskou, posedlost uměním, posedlost originalitou, posedlost napodobováním, posedlost úspěchem, posedlost penězi a...posedlost sám sebou. Každá posedlost nás dříve či později dovede k zániku, pokud nad ní ztratíme nadhled, pokud se jí necháme uvláčet. Jenomže jedině při tom vláčení" - i pře...

Posedlost láskou, posedlost uměním, posedlost originalitou, posedlost napodobováním, posedlost úspěchem, posedlost penězi a...posedlost sám sebou. Každá posedlost nás dříve či později dovede k zániku, pokud nad ní ztratíme nadhled, pokud se jí necháme uvláčet. Jenomže jedině při tom vláčení" - i přes všechny odřeniny a šrámy, můžeme na několik málo okamžiků dojít k nalezení jedinečné ROZKOŠE - a o co jiného v životě vlastně jde? Milena (Jana Plodková) je jako úspěšná filmová střihačka součástí specifického uměleckého prostředí. Čím déle v něm setrvává, tím silnější má pocit, že se postupně ze všeho nějak vytrácí smysl. Vše se stává banálnějším, vše se technologizuje, vše se opakuje a imituje, přičemž kopie je leckdy ceněna více, nežli originál. Milena je zamilovaná do Vladimíra (Martin Myšička), svůj vztah však žije na základě iluze, iluze vztahu, kde hlavní slovo má mobilní telefon. Ten v nás vzbuzuje pocit neustálé blízkosti a přítomnosti milované osoby. Jsme neustále k zastižení, můžeme volat, chceme být voláni, ale hlavně můžeme psát a přijímat - esemesky. Většina jejich komunikace totiž probíhá pouze přes zprávy. Fyzicky jako by Vladimír ani nebyl přítomen. K jejich vzájemnému setkání dochází relativně řídce a většinou se jedná o sexuální vybití", ovšem z její strany vždy z lásky, v jeho případě je to komplikovanější a pro Milenu stále bolestivě nerozluštitelné. Píší si denně - přeci kdyby mu na ni nezáleželo, tak by jí přeci stále nepsal - stala se z toho pro ni past, ze které se snaží racionálně vymanit, emocionálně však stejně vždy upadá zpět. Snaží se vše ukončit, jenže stále neúspěšně.

Hrají: Jana Plodková, Martin Myšička, Jan Budař

Režie: Jitka Rudolfová

IMDb  64 % Kinobox  53 %

Rozkoš online

Sledovat Rozkoš online můžeš na Canal Plus, České kino, DaFilms, Kinobox. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Rozkoš online, zda je ke stažení a zda má Rozkoš dabing nebo titulky.

Canal Plus
Canal Plus
od 4. 4. 2024
Předplatné za 189 Kč
České kino
České kino
od 5. 12. 2022
Předplatné za 99 Kč
DaFilms
DaFilms
od 7. 8. 2023
Půjčení za 80 Kč Nákup za 110 Kč
Kinobox
Kinobox
od 1. 7. 2023
Zdarma
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Rozkoš recenze a hodnocení

Ve filmu Rozkoš hrají Jana Plodková, Martin Myšička, Jan Budař.

Film Rozkoš režíruje Jitka Rudolfová.

Film Rozkoš má 111 minut.

Film Rozkoš měl rozpočet 8 000 000 Kč.

Film Rozkoš můžete vidět na Canal Plus, České kino, DaFilms, Kinobox.

Film Rozkoš je online na Canal Plus, České kino, DaFilms, Kinobox, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.