FB pixel TP pixel
Delight

Rozkoš

Delight
Česko | 2013 | Drama | Psychologické | 111 minut

Posedlost láskou, posedlost uměním, posedlost originalitou, posedlost napodobováním, posedlost úspěchem, posedlost penězi a...posedlost sám sebou. Každá posedlost nás dříve či později dovede k zániku, pokud nad ní ztratíme nadhled, pokud se jí necháme uvláčet. Jenomže jedině při tom vláčení" - i pře...

Posedlost láskou, posedlost uměním, posedlost originalitou, posedlost napodobováním, posedlost úspěchem, posedlost penězi a...posedlost sám sebou. Každá posedlost nás dříve či později dovede k zániku, pokud nad ní ztratíme nadhled, pokud se jí necháme uvláčet. Jenomže jedině při tom vláčení" - i přes všechny odřeniny a šrámy, můžeme na několik málo okamžiků dojít k nalezení jedinečné ROZKOŠE - a o co jiného v životě vlastně jde? Milena (Jana Plodková) je jako úspěšná filmová střihačka součástí specifického uměleckého prostředí. Čím déle v něm setrvává, tím silnější má pocit, že se postupně ze všeho nějak vytrácí smysl. Vše se stává banálnějším, vše se technologizuje, vše se opakuje a imituje, přičemž kopie je leckdy ceněna více, nežli originál. Milena je zamilovaná do Vladimíra (Martin Myšička), svůj vztah však žije na základě iluze, iluze vztahu, kde hlavní slovo má mobilní telefon. Ten v nás vzbuzuje pocit neustálé blízkosti a přítomnosti milované osoby. Jsme neustále k zastižení, můžeme volat, chceme být voláni, ale hlavně můžeme psát a přijímat - esemesky. Většina jejich komunikace totiž probíhá pouze přes zprávy. Fyzicky jako by Vladimír ani nebyl přítomen. K jejich vzájemnému setkání dochází relativně řídce a většinou se jedná o sexuální vybití", ovšem z její strany vždy z lásky, v jeho případě je to komplikovanější a pro Milenu stále bolestivě nerozluštitelné. Píší si denně - přeci kdyby mu na ni nezáleželo, tak by jí přeci stále nepsal - stala se z toho pro ni past, ze které se snaží racionálně vymanit, emocionálně však stejně vždy upadá zpět. Snaží se vše ukončit, jenže stále neúspěšně.

IMDb  64 % CSFD  47 %

Rozkoš online

Sledovat Rozkoš online můžeš na České kino, Starmax, Vodafone TV. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Rozkoš online, zda je ke stažení a zda má Rozkoš dabing nebo titulky.

České kino
České kino
od 5. 12. 2022
Předplatné za 99 Kč
Starmax
Starmax
od 17. 8. 2022
Předplatné za 99 Kč
Vodafone TV
Vodafone TV
SD kvalita | od 25. 6. 2020
Předplatné za 99 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Rozkoš obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Rozkoš, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Rozkoš postavy.

Rozkoš recenze a hodnocení

Ve filmu Rozkoš hrají Jana Plodková, Martin Myšička, Jan Budař.

Film Rozkoš režíruje Jitka Rudolfová.

Film Rozkoš má 111 minut.

Film Rozkoš měl rozpočet 8 000 000 Kč.

Film Rozkoš můžete vidět na České kino, Starmax, Vodafone TV.

Film Rozkoš je online na České kino, Starmax, Vodafone TV, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.