FB pixel TP pixel
Death Sentence

Rozsudek smrti

Death Sentence
USA | 2007 | Thrillery | 105 minut

Uhlazený manažer Nick Hume (Kevin Bacon) žije dokonalý život až do doby, kdy se jeho syn stane obětí iniciačního rituálu gangu a následně přijde o život. Pod tíhou zármutku Hume dospěje k závěru, že musí ochránit vlastní rodinu sám. Chce se pomstít a slíbí, že najde každého, kdo má se zločinem něco ...

Uhlazený manažer Nick Hume (Kevin Bacon) žije dokonalý život až do doby, kdy se jeho syn stane obětí iniciačního rituálu gangu a následně přijde o život. Pod tíhou zármutku Hume dospěje k závěru, že musí ochránit vlastní rodinu sám. Chce se pomstít a slíbí, že najde každého, kdo má se zločinem něco společného. Vražda se stává nástrojem jeho pomsty.

Hrají: Kevin Bacon, John Goodman, Aisha Tyler, Stuart Lafferty, Matt O'Leary, Edi Gathegi, Hector Atreyu Ruiz

Režie: James Wan

IMDb  68 % Kinobox  68 %

Rozsudek smrti online

Sledovat Rozsudek smrti online můžeš na Filmy v češtině. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Rozsudek smrti online, zda je ke stažení a zda má Rozsudek smrti dabing nebo titulky.

Česká filmová klasika
Česká filmová klasika
český dabing |
Zdarma
Filmy v češtině
Filmy v češtině
český dabing | SD kvalita | od 12. 10. 2017
Zdarma
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Rozsudek smrti novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu Rozsudek smrti, které najdeš na našem webu.

50 nejlepších akčních filmů po roce 2000
50 nejlepších akčních filmů po roce 2000
30.09.2020 | Tipy na film

V naší přehlídce nejlepších akčních filmů jsme tentokráte zavítali do let 2000-2009 a vybrali jsme padesátku těch nejlepších. Je libo čínské historické řežby, Cruisovy akrobatické kousky, či Rambova jatka v Barmě? Podívejte se na žebříček a dejte nám vědět, zda v něm najdete své favority.

10 nejlepších akčních thrillerů o pomstě
10 nejlepších akčních thrillerů o pomstě
22.08.2018 | Tipy na film

Říká se, že nejlepší pomsta je servírovaná za studena. Ne vždycky je to ale pravda, jak vám dokáží borci, kteří řádí v našem výběru nejlepších pomstychtivých thrillerů.

Rozsudek smrti recenze a hodnocení

Eva Müllerová
Eva Müllerová CervenyKoberec
10.06.2017

Celkově vzato je Rozsudek smrti snímek, který by neměl chybět v paměti žádného milovníka thrillerů. Jednoduchou zápletku a drobné nedostatky kompenzují excelent......   Celá recenze

 75 %

Ve filmu Rozsudek smrti hrají Kevin Bacon, John Goodman, Aisha Tyler, Stuart Lafferty, Matt O'Leary, Edi Gathegi, Hector Atreyu Ruiz.

Film Rozsudek smrti režíruje James Wan.

Film Rozsudek smrti má 105 minut.

Film Rozsudek smrti můžete vidět na Filmy v češtině.

Film Rozsudek smrti je online na Filmy v češtině, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.