FB pixel TP pixel
Rukojmí v Bella Vista

Rukojmí v Bella Vista

Rukojmí v Bella Vista
Česko | 1980 | Krimi filmy | Akční krimi

S tajným posláním do Jižní Ameriky ve filmové verzi televizních příběhů MAJORA ZEMANA. Film tematicky navazuje na příběhy tv. seriálu "30 případů majora Zemana". Můžeme se tedy opět setkat s majorem Zemanem s podplukovníkem Žitným, majorem Hradcem i poručíkem Gajdošem. Děj filmu se odehrává v roce 1...

S tajným posláním do Jižní Ameriky ve filmové verzi televizních příběhů MAJORA ZEMANA. Film tematicky navazuje na příběhy tv. seriálu "30 případů majora Zemana". Můžeme se tedy opět setkat s majorem Zemanem s podplukovníkem Žitným, majorem Hradcem i poručíkem Gajdošem. Děj filmu se odehrává v roce 1972 v kterési jihoamerické zemi a ukazuje činnost mezinárodní kontrarevoluční centrály, kterou však ústřední postava filmu - major Hradec - odhalí i za cenu nasazení vlastního života. Film byl z velké části natáčen na Kubě. Film je sestřihem seriálových dílů 27 a 28 "Poselství z neznámé země" a "Rukojmí v Bella Vista".

Hrají: Rudolf Jelínek, Vladimír Brabec

IMDb  47 % Kinobox  67 %

Rukojmí v Bella Vista online

Sledovat Rukojmí v Bella Vista online můžeš na Voyo. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Rukojmí v Bella Vista online, zda je ke stažení a zda má Rukojmí v Bella Vista dabing nebo titulky.

Voyo
Voyo
od 13. 2. 2021
Předplatné za 159 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Rukojmí v Bella Vista recenze a hodnocení

Ve filmu Rukojmí v Bella Vista hrají Rudolf Jelínek, Vladimír Brabec.

Film Rukojmí v Bella Vista režíruje .

Film Rukojmí v Bella Vista můžete vidět na Voyo.

Film Rukojmí v Bella Vista je online na Voyo, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.