FB pixel TP pixel
Windstorm
Windstorm

Rychlý jako vítr

Windstorm
Německo | 2013 | Ostwind Reihe | Dobrodružné filmy | Koně | 105 minut

Sny o letním táboře se rozplynuly! Čtrnáctiletá Mika (Hanna Höppner) ve škole propadla, a tak ji nyní rodiče (Nina Kronjäger a Jürgen Vogel) trestají tím, že musí strávit léto učením, a to v hřebčinci své přísné babičky (Cornelia Froboess). Mika ale u babičky kromě Sama, kluka, který pomáhá u koní a...

Sny o letním táboře se rozplynuly! Čtrnáctiletá Mika (Hanna Höppner) ve škole propadla, a tak ji nyní rodiče (Nina Kronjäger a Jürgen Vogel) trestají tím, že musí strávit léto učením, a to v hřebčinci své přísné babičky (Cornelia Froboess). Mika ale u babičky kromě Sama, kluka, který pomáhá u koní a nedokáže z ní spustit oči, objeví i jiného velice zajímavého tvora. Je to Vichr, divoký a svéhlavý hřebec, s kterým nic nepořídí ani taková talentovaná krasojezdkyně, jako je Michelle (Marla Menn), nebo babička. Kůň se prostě nedá zkrotit. Mika se rozhodne, že přesto zkusí štěstí a v noci se vkrade do Vichrovy stáje. Tak začne neobvyklé přátelství dívky a koně. Mika zjistí, že se s každým koněm dokáže dorozumět. Povede se jí díky této nově poznané schopnosti Vichra zkrotit?

IMDb  68 % CSFD  73 %

Rychlý jako vítr online

Sledovat Rychlý jako vítr online můžeš na Prima Plus, Stream, Vapet, Voyo. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Rychlý jako vítr online, zda je ke stažení a zda má Rychlý jako vítr dabing nebo titulky.

Voyo
Voyo
český dabing | od 3. 5. 2022
Předplatné za 159 Kč
Prima Plus
Prima Plus
od 20. 3. 2021
Zdarma {SD} nebo Předplatné za 99 Kč (HD s reklamou) nebo 149 Kč (HD bez reklam)
Stream
Stream
od 1. 12. 2021
Zdarma
Vapet
Vapet
český dabing | SD kvalita | od 11. 11. 2018
Zdarma
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Rychlý jako vítr obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Rychlý jako vítr, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Rychlý jako vítr postavy.

Detlev Buck
Detlev Buck
Dr. Anders
Cornelia Froboess
Cornelia Froboess
Mikas Grossmutter
Nina Kronjäger
Nina Kronjäger
Mikas Mutter
Tilo Prückner
Tilo Prückner
Herr Kaan
Jürgen Vogel
Jürgen Vogel
Mikas Father
Marla Menn
Marla Menn
Michelle
Martin Offik
Martin Offik
Hudba

Rychlý jako vítr recenze a hodnocení

Ve filmu Rychlý jako vítr hrají Detlev Buck, Cornelia Froboess, Nina Kronjäger, Marvin Linke, Tilo Prückner, Jürgen Vogel, Hanna Binke.

Film Rychlý jako vítr režíruje Katja von Garnier.

Film Rychlý jako vítr má 105 minut.

Film Rychlý jako vítr můžete vidět na Prima Plus, Stream, Vapet, Voyo.

Film Rychlý jako vítr je online na Prima Plus, Stream, Vapet, Voyo, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.