FB pixel TP pixel
Racing Stripes

Rychlý Stripes

Racing Stripes
USA | 2005 | Animované filmy | Koně | 102 minut

Podobně jako prasátko Babe, které se chtělo stát pasteveckým psem, má sen i Proužek, mládě Zebry omylem opuštěné v bouři potulným cirkusem. Proužek má sen vyhrát dostihy. A to ne ledajaké, ale rovnou nejslavnější dostihový závod světa: Kentucky Derby Open. Pruháček je zachráněn panem Walschem, trené...

Podobně jako prasátko Babe, které se chtělo stát pasteveckým psem, má sen i Proužek, mládě Zebry omylem opuštěné v bouři potulným cirkusem. Proužek má sen vyhrát dostihy. A to ne ledajaké, ale rovnou nejslavnější dostihový závod světa: Kentucky Derby Open. Pruháček je zachráněn panem Walschem, trenérem koní a majitelem malé farmy. Na farmě se brzy seznámí i s ostatními zvířátky: poníkem Tuckerem, moudrou kozou Franny, potrhlým kohoutem Reggiem a dalšími. Také se spřátelí s Channing, dcerou pane Walsche, která má stejný tajný sen jako on. Oba dva, s pomocí svých zvířecích přátel, pak musí bojovat s předsudky a posměchem ostatních (Nejsi kůň!, Jsi jenom holka!), aby naplnili svůj velký sen: Vyhrát prestižní závod a porazit všechny ty ušlehtilé čistokrevné koně a namyšlené žokeje.

IMDb  52 %
Voyo
Animované filmy na Voyo
2 000 filmů, seriálů a dalších pořadů z celého světa s českým dabingem či titulky jen za 159 Kč měsíčně.
Vyzkoušej na 7 dní zdarma.
Reklama

Rychlý Stripes online

Rychlý Stripes online zatím bohužel není. Jakmile ho objevíme, hned ho zařadíme!

Rychlý Stripes obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Rychlý Stripes, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Rychlý Stripes postavy.

Rychlý Stripes zajímavosti

Rozpočet
30 000 000 $
Tržby v českých kinech
3 106 311 Kč
Návštěvnost v českých kinech
44 914 diváků

Rychlý Stripes recenze a hodnocení