FB pixel TP pixel
Shanghai Knights
Shanghai Knights

Rytíři ze Šanghaje

Shanghai Knights
USA | 2003 | Shanghai Noon | Akční filmy | Akční komedie | 115 minut

Poté, co v komedii Tenkrát na východě zkrotili Divoký západ, jsou Chon Wang a Roy OBannon zpět v akci. Tentokrát si vyřizují účty v prostředí civilizovaného Londýna. Když se Wangův odloučený otec stane obětí záhadné vraždy, vydávají se Wang a Roy v jeho stopách do Anglie s vidinou spravedlivé odplat...

Poté, co v komedii Tenkrát na východě zkrotili Divoký západ, jsou Chon Wang a Roy OBannon zpět v akci. Tentokrát si vyřizují účty v prostředí civilizovaného Londýna. Když se Wangův odloučený otec stane obětí záhadné vraždy, vydávají se Wang a Roy v jeho stopách do Anglie s vidinou spravedlivé odplaty. Wangova sestra Lin má stejný nápad a při svém pátrání odhalí celosvětovou konspiraci, která má vyústit ve vyvraždění celé královské rodiny – téměř nikdo jí však nevěří. Wang, který musí pomstít svého otce a zároveň udržovat romanticky založeného Roye co nejdále od své atraktivní sestry, zatím s pomocí ochotného inspektora Scotland Yardu a desetiletého pouličního dareby obrací život ve viktoriánské Anglii naruby. Na dvojici hrdinů čeká v Británii spousta humorných eskapád a bláznivých dobrodružství

Hrají: Jackie Chan, Owen Wilson, Fann Wong, Aaron Taylor-Johnson, Aidan Gillen, Donnie Yen, Alison King

Režie: David Dobkin

IMDb  62 % Kinobox  71 %

Rytíři ze Šanghaje online

Sledovat Rytíři ze Šanghaje online můžeš na iTunes. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Rytíři ze Šanghaje online, zda je ke stažení a zda má Rytíři ze Šanghaje dabing nebo titulky.

iTunes
iTunes
anglické titulky | HD kvalita | SD kvalita | od 11. 11. 2022
Půjčení za 59 Kč (i HD) Nákup za 279 Kč nebo 299 Kč (HD)
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Rytíři ze Šanghaje zajímavosti

Tržby v českých kinech
1 871 269 Kč
Návštěvnost v českých kinech
17 802 diváků

Rytíři ze Šanghaje recenze a hodnocení

Ve filmu Rytíři ze Šanghaje hrají Jackie Chan, Owen Wilson, Fann Wong, Aaron Taylor-Johnson, Aidan Gillen, Donnie Yen, Alison King.

Film Rytíři ze Šanghaje režíruje David Dobkin.

Film Rytíři ze Šanghaje má 115 minut.

Film Rytíři ze Šanghaje vidělo v českých kinech 17 802 diváků.

Film Rytíři ze Šanghaje můžete vidět na iTunes.

Film Rytíři ze Šanghaje je online na iTunes, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.