FB pixel TP pixel
Love, Rosie

S láskou, Rosie

Love, Rosie
Německo | 2014 | Romantické filmy | Romantické drama | 102 minut

Vědecké výzkumy tvrdí, že pokud se lidi znají jako malé děti, něco jim brání, aby se do sebe jako dospělí zamilovali. Rosie a Alex, hrdinové romantické komedie S láskou, Rosie, se znají už od školky. V době prvních lásek a sexu svoje zážitky s patřičnými detaily samozřejmě probírají, tomu druhému to...

Vědecké výzkumy tvrdí, že pokud se lidi znají jako malé děti, něco jim brání, aby se do sebe jako dospělí zamilovali. Rosie a Alex, hrdinové romantické komedie S láskou, Rosie, se znají už od školky. V době prvních lásek a sexu svoje zážitky s patřičnými detaily samozřejmě probírají, tomu druhému to ale není vždy úplně po chuti. Proč? Ať je to jak chce, Rosie zůstává v Dublinu, zatímco Alex jede na Univerzitu do Bostonu. Mezi nimi stojí oceán a v průběhu života i jiné vztahy, aféry, dokonce jiná manželství, závazky a děti. Na oba čekají méně i více bláznivé a zábavné momenty, občas se potkají a spadnou spolu do bazénu a zase vplují zpět do svých životů. Rosie se dokonce povede dohodit ztepilou blondýnu Alexovi za ženu . . .no to by si asi nejradši nafackovala

Hrají: Lily Collins, Sam Claflin, Tamsin Egerton, Christian Cooke, Art Parkinson, Suki Waterhouse

Režie: Christian Ditter

IMDb  71 % Kinobox  74 %

S láskou, Rosie online

Sledovat S láskou, Rosie online můžeš na iTunes, Starmax, Vodafone TV, Voyo. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film S láskou, Rosie online, zda je ke stažení a zda má S láskou, Rosie dabing nebo titulky.

Voyo
Voyo
český dabing | od 20. 2. 2021
Předplatné za 159 Kč
iTunes
iTunes
HD kvalita | SD kvalita | od 11. 1. 2023
Půjčení za 79 Kč (i HD) Nákup za 229 Kč nebo 199 Kč (HD)
Starmax
Starmax
od 16. 1. 2022
Předplatné za 99 Kč
Vodafone TV
Vodafone TV
SD kvalita | od 11. 2. 2020
Předplatné za 99 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

S láskou, Rosie zajímavosti

Tržby v českých kinech
3 352 174 Kč
Návštěvnost v českých kinech
25 970 diváků

S láskou, Rosie recenze a hodnocení

Ve filmu S láskou, Rosie hrají Lily Collins, Sam Claflin, Tamsin Egerton, Christian Cooke, Art Parkinson, Suki Waterhouse.

Film S láskou, Rosie režíruje Christian Ditter.

Film S láskou, Rosie má 102 minut.

Film S láskou, Rosie vidělo v českých kinech 25 970 diváků.

Film S láskou, Rosie můžete vidět na iTunes, Starmax, Vodafone TV, Voyo.

Film S láskou, Rosie je online na iTunes, Starmax, Vodafone TV, Voyo, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.