FB pixel TP pixel
Love, Rosie

S láskou, Rosie

Love, Rosie
Německo | 2014 | Romantické filmy | Doják | 102 minut

Vědecké výzkumy tvrdí, že pokud se lidi znají jako malé děti, něco jim brání, aby se do sebe jako dospělí zamilovali. Rosie a Alex, hrdinové romantické komedie S láskou, Rosie, se znají už od školky. V době prvních lásek a sexu svoje zážitky s patřičnými detaily samozřejmě probírají, tomu druhému to...

Vědecké výzkumy tvrdí, že pokud se lidi znají jako malé děti, něco jim brání, aby se do sebe jako dospělí zamilovali. Rosie a Alex, hrdinové romantické komedie S láskou, Rosie, se znají už od školky. V době prvních lásek a sexu svoje zážitky s patřičnými detaily samozřejmě probírají, tomu druhému to ale není vždy úplně po chuti. Proč? Ať je to jak chce, Rosie zůstává v Dublinu, zatímco Alex jede na Univerzitu do Bostonu. Mezi nimi stojí oceán a v průběhu života i jiné vztahy, aféry, dokonce jiná manželství, závazky a děti. Na oba čekají méně i více bláznivé a zábavné momenty, občas se potkají a spadnou spolu do bazénu a zase vplují zpět do svých životů. Rosie se dokonce povede dohodit ztepilou blondýnu Alexovi za ženu . . .no to by si asi nejradši nafackovala

IMDb  72 % CSFD  77 %

S láskou, Rosie online

Sledovat S láskou, Rosie online můžeš na iTunes, Starmax, Vodafone TV, Voyo. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film S láskou, Rosie online, zda je ke stažení a zda má S láskou, Rosie dabing nebo titulky.

Voyo
Voyo
český dabing | SD kvalita | od 20. 2. 2021
Předplatné za 159 Kč
iTunes
iTunes
HD kvalita | SD kvalita | od 16. 12. 2021
Půjčení za 79 Kč (i HD) Nákup za 229 Kč nebo 199 Kč (HD)
Starmax
Starmax
od 16. 1. 2022
Cena nezjištěna
Vodafone TV
Vodafone TV
SD kvalita | od 11. 2. 2020 | pouze do 31. 12. 2022
Předplatné za 99 Kč

S láskou, Rosie obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu S láskou, Rosie, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu S láskou, Rosie postavy.

S láskou, Rosie zajímavosti

Tržby v českých kinech
3 352 174 Kč
Návštěvnost v českých kinech
25 970 diváků

S láskou, Rosie recenze a hodnocení

Ve filmu S láskou, Rosie hrají Lily Collins, Sam Claflin, Tamsin Egerton, Christian Cooke, Art Parkinson, Suki Waterhouse.

Film S láskou, Rosie režíruje Christian Ditter.

Film S láskou, Rosie má 102 minut.

Film S láskou, Rosie vidělo v českých kinech 25 970 diváků.

Film S láskou, Rosie můžete vidět na iTunes, Starmax, Vodafone TV, Voyo.

Film S láskou, Rosie je online na iTunes, Starmax, Vodafone TV, Voyo, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.