FB pixel TP pixel
The Cold Light of Day
The Cold Light of Day

S ledovým klidem

The Cold Light of Day
USA | 2012 | Akční filmy | Akční hrdinové | 93 minut

Když mladý byznysmen Will Share (Henry Cavill) přijede do Španělska na týdenní rodinnou dovolenou, není zrovna prázdninově naladěn. Jeho začínající firma má problémy a napjatý vztah s puntičkářským otcem Martinem (Bruce Willis) to všechno jen zhoršuje. Když je ale Willova celá rodina unesena lidmi, ...

Když mladý byznysmen Will Share (Henry Cavill) přijede do Španělska na týdenní rodinnou dovolenou, není zrovna prázdninově naladěn. Jeho začínající firma má problémy a napjatý vztah s puntičkářským otcem Martinem (Bruce Willis) to všechno jen zhoršuje. Když je ale Willova celá rodina unesena lidmi, ze kterých se vyklubou tajní agenti pátrající po záhadném kufříku, Will se najednou ocitne sám na útěku. Z ničeho nic se znovu objeví otec Martin a Willův svět se otočí vzhůru nohama, když mu otec prozradí, že je agent v utajení zapletený do mezivládní sítě lží a tajemství. Will musí najít způsob, jak zachránit svou rodinu.Běží čas stanovený únosci, španělská policie po něm jde za vraždu, kterou nespáchal a tým amerických zabijáků ho chce stejně intenzivně dostat ze zatím neznámých důvodů. Will musí ve spletitých ulicích Madridu rozplést konspirační labyrint. Komu může věřit? Kdo zabil jeho otce? A kde je záhadný kufřík, který je zřejmě klíčem k bezpečné cestě domů? Při hledání odpovědí na tyto otázky Will objeví Lucii (Verónica Echegui), o které nikdy neslyšel, a která mu chce pomoct. Ztráta otce spojí jejich síly, ale dokážou překonat obrovské nástrahy dříve, než bude pozdě?

Hrají: Henry Cavill, Verónica Echegui, Sigourney Weaver, Bruce Willis, Caroline Goodall, Jim Piddock, Rafi Gavron

Režie: Mabrouk El Mechri

IMDb  49 % Kinobox  46 %

S ledovým klidem online

Sledovat S ledovým klidem online můžeš na Starmax. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film S ledovým klidem online, zda je ke stažení a zda má S ledovým klidem dabing nebo titulky.

Starmax
Starmax
od 17. 9. 2022
Předplatné za 99 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

S ledovým klidem zajímavosti

Rozpočet
20 000 000 $
Celosvětové tržby
16 863 583 $
Tržby v USA
3 763 583 $
Tržby v českých kinech
516 714 Kč
Návštěvnost v českých kinech
4 120 diváků

S ledovým klidem recenze a hodnocení

Petr Kořínek
Petr Kořínek iDnes

Vezměte si pořádně ostrý háček a napíchněte na něj šťavnatou žížalu. Kapřík jistě neodolá, ale až rybář škubne, pochoutka se rozplyne a ubohý vodní obratlovec s......   Celá recenze

 20 %

Ve filmu S ledovým klidem hrají Henry Cavill, Verónica Echegui, Sigourney Weaver, Bruce Willis, Caroline Goodall, Jim Piddock, Rafi Gavron.

Film S ledovým klidem režíruje Mabrouk El Mechri.

Film S ledovým klidem má 93 minut.

Film S ledovým klidem měl rozpočet 20 000 000 $.

Film S ledovým klidem vidělo v českých kinech 4 120 diváků.

Film S ledovým klidem můžete vidět na Starmax.

Film S ledovým klidem je online na Starmax, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.