FB pixel TP pixel
Safari
Safari

Safari

Safari
Rakousko | 2016 | Dokumenty | Příroda | 90 minut

Lovecký ranč v Namibii a několik turistů, kteří si přijeli zpříjemnit dovolenou střelbou na trofejní zvěř. Ale kdo je tu vlastně lovec a kdo kořist?Pozorovatel lidské přirozenosti Ulrich Seidl se po průzkumu rakouských sklepů zaměřuje na téma, které z jiného úhlu zkoumal v prvním díle trilogie Ráj. ...

Lovecký ranč v Namibii a několik turistů, kteří si přijeli zpříjemnit dovolenou střelbou na trofejní zvěř. Ale kdo je tu vlastně lovec a kdo kořist?Pozorovatel lidské přirozenosti Ulrich Seidl se po průzkumu rakouských sklepů zaměřuje na téma, které z jiného úhlu zkoumal v prvním díle trilogie Ráj. Jeho stylizovaný dokument nás tentokrát zavádí do ráje trofejních lovců, mezi zebry, antilopy, impaly a další tvory, kteří se těší pozornosti německých a rakouských turistů se zbraněmi. Bizarní svět, kde se střetávají iniciační rituály, nerovnosti, kolonialismus i lidská hloupost, umožňuje autorovi použít typickou ironii a vystihnout detaily lidské nátury.

IMDb  71 % CSFD  76 %

Safari online

Sledovat Safari online můžeš na Edison. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Safari online, zda je ke stažení a zda má Safari dabing nebo titulky.

Edison
Edison
od 13. 11. 2020
Předplatné za 155 Kč

Safari obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Safari, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Safari postavy.

Kad Merad
Kad Merad
Richard Dacier
Frédérique Bel
Frédérique Bel
Fabienne
Guy Lecluyse
Guy Lecluyse
Bertrand
Nicolas Marié
Nicolas Marié
Monsieur Charles
Yannick Noah
Yannick Noah
Sagha
Omar Sy
Omar Sy
Youssouf Hammal
Ulrich Seidl
Ulrich Seidl
Režie

Safari recenze a hodnocení