FB pixel TP pixel
Safari
Safari

Safari

Safari
Rakousko | 2016 | Dokumenty | Příroda | 90 minut

Lovecký ranč v Namibii a několik turistů, kteří si přijeli zpříjemnit dovolenou střelbou na trofejní zvěř. Ale kdo je tu vlastně lovec a kdo kořist?Pozorovatel lidské přirozenosti Ulrich Seidl se po průzkumu rakouských sklepů zaměřuje na téma, které z jiného úhlu zkoumal v prvním díle trilogie Ráj. ...

Lovecký ranč v Namibii a několik turistů, kteří si přijeli zpříjemnit dovolenou střelbou na trofejní zvěř. Ale kdo je tu vlastně lovec a kdo kořist?Pozorovatel lidské přirozenosti Ulrich Seidl se po průzkumu rakouských sklepů zaměřuje na téma, které z jiného úhlu zkoumal v prvním díle trilogie Ráj. Jeho stylizovaný dokument nás tentokrát zavádí do ráje trofejních lovců, mezi zebry, antilopy, impaly a další tvory, kteří se těší pozornosti německých a rakouských turistů se zbraněmi. Bizarní svět, kde se střetávají iniciační rituály, nerovnosti, kolonialismus i lidská hloupost, umožňuje autorovi použít typickou ironii a vystihnout detaily lidské nátury.

Hrají: Kad Merad, Lionel Abelanski, Frédérique Bel, Guy Lecluyse, David Saracino, Nicolas Marié, Yannick Noah

Režie: Olivier Baroux, Ulrich Seidl

IMDb  71 % Kinobox  65 %

Safari online

Sledovat Safari online můžeš na Edison. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Safari online, zda je ke stažení a zda má Safari dabing nebo titulky.

Edison
Edison
od 13. 11. 2020
Půjčení (HD) za 140 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Safari recenze a hodnocení

Ve filmu Safari hrají Kad Merad, Lionel Abelanski, Frédérique Bel, Guy Lecluyse, David Saracino, Nicolas Marié, Yannick Noah.

Film Safari režíruje Olivier Baroux, Ulrich Seidl.

Film Safari má 90 minut.

Film Safari můžete vidět na Edison.

Film Safari je online na Edison, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.