FB pixel TP pixel
Salyut-7
Salyut-7

Saljut-7

Salyut-7
Rusko | 2017 | Sci-fi filmy | Vesmír | 106 minut

Je rok 1985. Saljut 7 je sovětská orbitální stanice, která obíhá Zemi v bezpilotním režimu. Náhle však přestane reagovat na signály pozemního řízení. Pád této stanice, pýchy sovětské vědy a vesmírného průmyslu, by nejenom poškodil obraz země, ale také způsobil tragédii, stejně jako ztráty na životec...

Je rok 1985. Saljut 7 je sovětská orbitální stanice, která obíhá Zemi v bezpilotním režimu. Náhle však přestane reagovat na signály pozemního řízení. Pád této stanice, pýchy sovětské vědy a vesmírného průmyslu, by nejenom poškodil obraz země, ale také způsobil tragédii, stejně jako ztráty na životech. Na stanici proto musí být vysláni astronauti, aby zjistili, co způsobilo poruchu a zabránili katastrofě. Nikomu se však dosud ještě nepodařilo spojit s neovladatelným objektem ve vesmíru. Dodnes se jedná o technicky nejsložitější misi v historii vesmírné navigace.

Hrají: Vladimir Vdovichenkov, Pavel Derevyanko, Aleksandr Samoylenko, Vitaliy Khaev, Oksana Fandera, Lyubov Aksyonova, Roman Perelygin

Režie: Klim Shipenko

Saljut-7 online

Sledovat Saljut-7 online můžeš na Prima Plus. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Saljut-7 online, zda je ke stažení a zda má Saljut-7 dabing nebo titulky.

Prima Plus
Prima Plus
od 9. 2. 2023
Předplatné za 99 Kč (HD s reklamou) nebo 149 Kč (HD bez reklam)
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Saljut-7 recenze a hodnocení

Ve filmu Saljut-7 hrají Vladimir Vdovichenkov, Pavel Derevyanko, Aleksandr Samoylenko, Vitaliy Khaev, Oksana Fandera, Lyubov Aksyonova, Roman Perelygin.

Film Saljut-7 režíruje Klim Shipenko.

Film Saljut-7 má 106 minut.

Film Saljut-7 můžete vidět na Prima Plus.

Film Saljut-7 je online na Prima Plus, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.