FB pixel TP pixel
A Girl Walks Home Alone at Night
A Girl Walks Home Alone at Night

Sama nocí tmou

A Girl Walks Home Alone at Night
USA | 2014 | Thrillery | 99 minut

Po Zkaženém městě, domově pasáků, dealerů a prostitutek, se po nocích toulá mladá osamělá upírka a podle vlastních měřítek nastoluje pořádek. Až nečekané setkání s Perským Jamesem Deanem vytrhne Dívku z její osamělé a smutné rutiny. Mladý muž je totiž snad posledním obyvatelem tohoto města, který si...

Po Zkaženém městě, domově pasáků, dealerů a prostitutek, se po nocích toulá mladá osamělá upírka a podle vlastních měřítek nastoluje pořádek. Až nečekané setkání s Perským Jamesem Deanem vytrhne Dívku z její osamělé a smutné rutiny. Mladý muž je totiž snad posledním obyvatelem tohoto města, který si uvědomuje rozdíl mezi dobrem a zlem. Vizuálně výrazný celovečerní debut íránské režisérky Any Lily Amirpour vznikl v americké produkci a vyniká působivou ponurou atmosférou, svérázným humorem i promyšlenými odkazy na symboly západní popkultury. Mluví se o něm jako o prvním íránském upírském westernu a odráží režisérčinu zálibu v brakových žánrech. Výsledkem je chytrý a těžko zařaditelný žánrový mix, který nezapře inspiraci hororovými filmy, westernem, komiksem a íránskou novou vlnou. Slovy režisérky, je to jako kdyby spolu Sergio Leone a David Lynch měli malého íránského rockera a hlídat jim ho přišel Nosferatu.

IMDb  70 %

Sama nocí tmou online

Sledovat Sama nocí tmou online můžeš na Aerovod. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Sama nocí tmou online, zda je ke stažení a zda má Sama nocí tmou dabing nebo titulky.

Aerovod
Aerovod
SD kvalita | od 12. 12. 2015
Půjčení (HD) za 60 Kč Nákup (HD) za 110 Kč

Sama nocí tmou obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Sama nocí tmou, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Sama nocí tmou postavy.

Sama nocí tmou novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu Sama nocí tmou, které najdeš na našem webu.

99 nejlepších hororů všech dob podle filmových kritiků
99 nejlepších hororů všech dob podle filmových kritiků
26.01.2020 | Tipy na film

Máte pocit, že jste viděli nejlepší a nejzásadnější horory historie a jejich subžánrové příslušníky? Tak schválně. Server Rotten Tomatoes vybral na základě hodnocení filmových kritiků necelou stovku nejlepších hororů všech dob a nás by rozhodně zajímalo, kolik jste jich viděli. I nám některé kousky utekly.

Sama nocí tmou zajímavosti

Rozpočet
1 000 000 $
Celosvětové tržby
491 910 $
Tržby v USA
491 910 $
Tržby v českých kinech
343 753 Kč
Návštěvnost v českých kinech
3 825 diváků

Sama nocí tmou recenze a hodnocení