FB pixel TP pixel
Spread

Samec

Spread
USA | 2009 | Romantické filmy | Sukničkář | 97 minut

Nikki je typický představitel velkoměstské sexuality. Absolutně moderní, oblečený podle nejnovějších trendů, vždy dokonale upravený sexuální podfukář, který uznává jen vlastní pravidla. Jedním z posledních úlovků, na který soustřeďuje svou pozornost je starší, dobře situovaná klientka Samantha. Jenž...

Nikki je typický představitel velkoměstské sexuality. Absolutně moderní, oblečený podle nejnovějších trendů, vždy dokonale upravený sexuální podfukář, který uznává jen vlastní pravidla. Jedním z posledních úlovků, na který soustřeďuje svou pozornost je starší, dobře situovaná klientka Samantha. Jenže pak se mu přihodí něco podivného, začne pociťovat opravdovou lásku k mladé servírce. A navíc zjišťuje, že se stává obětí svých vlastních her…Nenechte se mýlit, Nikki (Ashton Kutcher) není gigolo. Je to jen podfukář, který využívá sex k parazitování na nejbohatších velkoměstských paničkách. Díky svému vzhledu a dokonalé taktice se lehce získává jejich přízeň a může si tak po jejich boku vychutnávat život na vysoké noze. Ženy mu poskytují bydlení zdarma, dávají fantasticky drahé dárky, umožňují přístup na VIP party a samozřejmě požadují spoustu sexu, což je Nikkiho hlavní zbraň. Ženy se díky němu cítí mladé, krásné a spokojené. Je to oboustarně užitečný vztah. Nickiho poslední obětí je Samantha (Anne Hecheová), krásná právnička ve středním věku, která mu dává víc, než kdokoliv dříve. Jenže Nikki potká nádhernou číšnici Heather (Margarita Levieva). Ta ho přijde navštívit k Samantě domů, když je paní domu mimo město. Heather podlehne kouzlu domu, který pokládá za majetek Nikkiho a začne s ním hrát stejnou hru, kterou on hraje s bohatými paničkami. Jenže když se Samantha vrátí domů, zjistí, že jí byl Nikki nevěrný a vyhodí ho na ulici. A tak se Nikki vydá za svým srdcem a snaží se získat Heather. Jenže dokáže žít poprvé v životě na vlastní pěst?

IMDb  59 % CSFD  52 %

Samec online

Sledovat Samec online můžeš na Voyo. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Samec online, zda je ke stažení a zda má Samec dabing nebo titulky.

Voyo
Voyo
český dabing | SD kvalita | od 13. 1. 2022
Předplatné za 159 Kč

Samec obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Samec, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Samec postavy.

Samec zajímavosti

Celosvětové tržby
12 032 983 $
Tržby v USA
250 618 $
Tržby v českých kinech
2 037 419 Kč
Návštěvnost v českých kinech
26 717 diváků

Samec recenze a hodnocení

Mirka Spáčilová
Mirka Spáčilová iDnes
07.12.2009

 Tomáš Vyskočil
Tomáš Vyskočil Filmtoro
29.11.2009 17:50:00

Hollywoodsky hvezdy by nemely tocit nezavisly filmy. Ale Anne Heche na svuj vek - klobouk dolu!

 60 %

Ve filmu Samec hrají Ashton Kutcher, Anne Heche, Margarita Levieva, Sebastian Stan, Ashley Johnson, Sonia Rockwell, Rachel Blanchard.

Film Samec režíruje David Mackenzie.

Film Samec má 97 minut.

Film Samec vidělo v českých kinech 26 717 diváků.

Film Samec můžete vidět na Voyo.

Film Samec je online na Voyo, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.