FB pixel TP pixel
Samorost

Samorost

Samorost
Česko | 1984 | Komedie | Satira | 93 minut

I sebelepší předsevzatí se mohou hroutit, zvláště když se ozvou pozdní otcovské city. Hlavní hrdina sice přednáší na vysoké škole etiku, studentům vysvětluje principy správného chování, avšak sám prožívá mnohé zmatky a trable, když se dospívající dceři z prvního manželství pokouší zařídit protekci p...

I sebelepší předsevzatí se mohou hroutit, zvláště když se ozvou pozdní otcovské city. Hlavní hrdina sice přednáší na vysoké škole etiku, studentům vysvětluje principy správného chování, avšak sám prožívá mnohé zmatky a trable, když se dospívající dceři z prvního manželství pokouší zařídit protekci při přijímacím řízení na lékařskou fakultu. Z výřečného, sebejistého muže se tak pozvolna stává štvanec, jenž se navíc zpronevěřuje vlastním zásadám. Z humorné morality však hodně nápadů zestárlo, i když Milan Lasica v hlavní roli stále upoutává.

Hrají: Veronika Žilková, Milan Lasica, Jiří Císler, Jitka Asterová, Jiřina Jirásková

Režie: Otakar Fuka

IMDb  56 % Kinobox  61 %

Samorost online

Sledovat Samorost online můžeš na Canal Plus, Voyo. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Samorost online, zda je ke stažení a zda má Samorost dabing nebo titulky.

Voyo
Voyo
od 4. 2. 2021
Předplatné za 159 Kč
Canal Plus
Canal Plus
od 11. 4. 2024
Předplatné za 189 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Samorost recenze a hodnocení

Ve filmu Samorost hrají Veronika Žilková, Milan Lasica, Jiří Císler, Jitka Asterová, Jiřina Jirásková.

Film Samorost režíruje Otakar Fuka.

Film Samorost má 93 minut.

Film Samorost můžete vidět na Canal Plus, Voyo.

Film Samorost je online na Canal Plus, Voyo, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.