FB pixel TP pixel
Circle of Friends
Circle of Friends

Šance pro lásku

Circle of Friends
Irsko | 1995 | Romantické filmy | Nezadaní | 103 minut

Svět jim nabízel tolik úžasných dobrodružství, ale byly tak mladé a nezkušené!\r První milostná vzplanutí, první lásky, první životní zklamání. To vše v romantickém retrosnímku, natočeném podle románu irské spisovatelky Maeve Binchyové. Příběh trojice mladičkých, sotva dětským střevíčkům odrostlých ...

Svět jim nabízel tolik úžasných dobrodružství, ale byly tak mladé a nezkušené!\r První milostná vzplanutí, první lásky, první životní zklamání. To vše v romantickém retrosnímku, natočeném podle románu irské spisovatelky Maeve Binchyové. Příběh trojice mladičkých, sotva dětským střevíčkům odrostlých přítelkyň je zasazen do irského maloměsta konce padesátých let. Vypravěčkou je vtipná a inteligentní Benny, která s odstupem let a lehkým nadhledem líčí osudy své a svých přítelkyň: citlivé Evie i krásné, ale prospěchářské Nan. S jejich přijetím na univerzitu v Dublinu vstupují do jejich života muži, kteří zásadně ovlivní jejich osud, a každá z dívek si zažívá své první citové bouře.

IMDb  66 % CSFD  37 %
Voyo
Romantické filmy na Voyo
2 000 filmů, seriálů a dalších pořadů z celého světa s českým dabingem či titulky jen za 159 Kč měsíčně.
Vyzkoušej na 7 dní zdarma.
Reklama

Šance pro lásku online

Šance pro lásku online zatím bohužel není. Jakmile ho objevíme, hned ho zařadíme!

Šance pro lásku obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Šance pro lásku, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Šance pro lásku postavy.

Šance pro lásku zajímavosti

Celosvětové tržby
23 389 975 $
Tržby v USA
23 389 975 $
Tržby v českých kinech
366 280 Kč
Návštěvnost v českých kinech
13 347 diváků

Šance pro lásku recenze a hodnocení