FB pixel TP pixel
Sanctum

Sanctum

Sanctum
USA | 2011 | Thrillery | Katastrofa | 108 minut

Špičkový potapěč Frank McGuire (Richard Roxburgh) věnoval průzkumu jeskyní Esa'ala v jižním Pacifiku již mnoho měsíců. Když je ale východ nečekaně zatopen vodou, je jeho tým, zahrnující sedmnáctiletého syna Joshe (Rhys Wakefield), finančníka Carla Hurleye (Ioan Gruffudd), jeho přítelkyni Vi...

Špičkový potapěč Frank McGuire (Richard Roxburgh) věnoval průzkumu jeskyní Esa'ala v jižním Pacifiku již mnoho měsíců. Když je ale východ nečekaně zatopen vodou, je jeho tým, zahrnující sedmnáctiletého syna Joshe (Rhys Wakefield), finančníka Carla Hurleye (Ioan Gruffudd), jeho přítelkyni Victorii (Alice Parkinson) a bláznivého George (Dan Wyllie) - nucen nalézt cestu ven složitým podvodním labyrintem. Velmi záhy si musí odpovědět na nevyhnutelnou otázku: Dokážou přežít nebo jsou uvězněni navždy? Epické 3D dobrodružství Sanctum, z produkční dílny trojnásobného oscarového držitele Jamese Camerona (Avatar, Titanic), následuje tým jeskynních potápěčů na jejich nepředvídatelné expedici do největšího, nejkrásnějšího a nejméně dostupného jeskynního systému na světě. Když je tropická bouře donutí ukrýt se hluboko v jeskynních dutinách, musí si poradit se stoupající vodou, nebezpečným terénem a plíživě se vtírající panikou, jež je pohlcuje během hledání zatím neznámé únikové cesty do otevřeného moře. Špičkový potapěč Frank McGuire (Richard Roxburgh) věnoval průzkumu jeskyní Esa'ala v jižním Pacifiku již mnoho měsíců. Když je ale východ nečekaně zatopen vodou, je jeho tým, zahrnující sedmnáctiletého syna Joshe (Rhys Wakefield), finančníka Carla Hurleye (Ioan Gruffudd), jeho přítelkyni Victorii (Alice Parkinson) a bláznivého George (Dan Wyllie) - nucen nalézt cestu ven složitým podvodním labyrintem. Velmi záhy si musí odpovědět na nevyhnutelnou otázku: Dokážou přežít nebo jsou uvězněni navždy? Epické 3D dobrodružství Sanctum, z produkční dílny trojnásobného oscarového držitele Jamese Camerona (Avatar, Titanic), následuje tým jeskynních potápěčů na jejich nepředvídatelné expedici do největšího, nejkrásnějšího a nejméně dostupného jeskynního systému na světě. Když je tropická bouře donutí ukrýt se hluboko v jeskynních dutinách, musí si poradit se stoupající vodou, nebezpečným terénem a plíživě se vtírající panikou, jež je pohlcuje během hledání zatím neznámé únikové cesty do otevřeného moře.

Hrají: Ioan Gruffudd, Richard Roxburgh, Daniel Wyllie, Allison Cratchley, Nicole Downs, Cramer Cain, Andrew Hansen

Režie: Alister Grierson

IMDb  59 % Kinobox  58 %

Sanctum online

Sledovat Sanctum online můžeš na Starmax. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Sanctum online, zda je ke stažení a zda má Sanctum dabing nebo titulky.

Starmax
Starmax
od 12. 8. 2022
Předplatné za 99 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Sanctum zajímavosti

Rozpočet
30 000 000 $
Tržby v českých kinech
2 887 364 Kč
Návštěvnost v českých kinech
17 068 diváků

Sanctum recenze a hodnocení

Ve filmu Sanctum hrají Ioan Gruffudd, Richard Roxburgh, Daniel Wyllie, Allison Cratchley, Nicole Downs, Cramer Cain, Andrew Hansen.

Film Sanctum režíruje Alister Grierson.

Film Sanctum má 108 minut.

Film Sanctum měl rozpočet 30 000 000 $.

Film Sanctum vidělo v českých kinech 17 068 diváků.

Film Sanctum můžete vidět na Starmax.

Film Sanctum je online na Starmax, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.