FB pixel TP pixel
Santa Claus
Santa Claus

Santa

Santa Claus
Francie | 2014 | Komedie | Vánoce | 80 minut

Šestiletý Antoine nedokáže o tomto Štědrém dni myslet na nic jiného, než že by se rád setkal se Santou Clausem a vydal se s ním na jeho saních ke hvězdám. Když pak Santa jako mávnutím kouzelného proutku přistane na chlapcově balkóně, Antoine je příliš ohromen na to, aby si všiml, že je to ve skutečn...

Šestiletý Antoine nedokáže o tomto Štědrém dni myslet na nic jiného, než že by se rád setkal se Santou Clausem a vydal se s ním na jeho saních ke hvězdám. Když pak Santa jako mávnutím kouzelného proutku přistane na chlapcově balkóně, Antoine je příliš ohromen na to, aby si všiml, že je to ve skutečnosti zloděj v přestrojení, který krade z okolních bytů v této luxusní čtvrti šperky. I přes veškeré Santovo úsilí se umanutého kluka zbavit, spolu nakonec vytvoří nesourodou dvojici, která v Paříži skáče ze střechy na střechu a plní si svůj velký sen - ačkoli každý touží po něčem úplně jiném.

Hrají: Tahar Rahim, Michaël Abiteboul, Philippe Rebbot, Annelise Hesme, Jean-François Cayrey

IMDb  63 % Kinobox  56 %

Santa online

Sledovat Santa online můžeš na Voyo. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Santa online, zda je ke stažení a zda má Santa dabing nebo titulky.

Voyo
Voyo
český dabing | od 31. 5. 2022
Předplatné za 159 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Santa recenze a hodnocení

Ve filmu Santa hrají Tahar Rahim, Michaël Abiteboul, Philippe Rebbot, Annelise Hesme, Jean-François Cayrey.

Film Santa režíruje .

Film Santa má 80 minut.

Film Santa můžete vidět na Voyo.

Film Santa je online na Voyo, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.