FB pixel TP pixel
Santiniho jazyk
Santiniho jazyk

Santiniho jazyk

Santiniho jazyk
Česko | 2011 | Thrillery | Záhada | 90 minut

Nespokojený zaměstnanec reklamní agentury Martin Urmann je pověřen nesplnitelným úkolem, který má fakticky ospravedlnit jeho náhlý vyhazov ze zaměstnání. Martin úkol přijímá, ale je to spíše gesto vzdoru, než vážně míněná snaha zachránit své postavení. Práce ho nepřímo zavede na stopu tajemných vzka...

Nespokojený zaměstnanec reklamní agentury Martin Urmann je pověřen nesplnitelným úkolem, který má fakticky ospravedlnit jeho náhlý vyhazov ze zaměstnání. Martin úkol přijímá, ale je to spíše gesto vzdoru, než vážně míněná snaha zachránit své postavení. Práce ho nepřímo zavede na stopu tajemných vzkazů dávno mrtvého architekta, které se zdají promlouvat přes hloubku času přímo k němu. Martin se pouští do honby za rozluštěním těchto zpráv. Jeho cesta je lemována záhadnými vraždami, které nějakým způsobem musí souviset s jeho pátráním...

IMDb  49 % CSFD  52 %

Santiniho jazyk online

Sledovat Santiniho jazyk online můžeš na iVysílání. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Santiniho jazyk online, zda je ke stažení a zda má Santiniho jazyk dabing nebo titulky.

iVysílání
iVysílání
české titulky | od 4. 12. 2011
Zdarma
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Santiniho jazyk obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Santiniho jazyk, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Santiniho jazyk postavy.

Santiniho jazyk recenze a hodnocení

Ve filmu Santiniho jazyk hrají David Švehlík, Martin Stropnický, Monika Timková, Marek Taclík.

Film Santiniho jazyk režíruje Jiří Strach.

Film Santiniho jazyk má 90 minut.

Film Santiniho jazyk můžete vidět na iVysílání.

Film Santiniho jazyk je online na iVysílání, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.