FB pixel TP pixel
Šáteček a jablíčko
Šáteček a jablíčko

Šáteček a jablíčko

Šáteček a jablíčko
Česko | 1983 | Pohádky | Rodinné

V dnešní Pohádce pro pamětníky si chudý mládenec vyslouží štěstí v zemi pohádek. Když vesnický chasník Matěj (P. Timčo) osvobodí v lese motýlka z pavučiny, ještě netuší, co všechno na něj čeká. Za jeho dobrý skutek jej motýlek zavede do pohádkové krajiny. V této nové zemi rostou na jedlích marcipáno...

V dnešní Pohádce pro pamětníky si chudý mládenec vyslouží štěstí v zemi pohádek. Když vesnický chasník Matěj (P. Timčo) osvobodí v lese motýlka z pavučiny, ještě netuší, co všechno na něj čeká. Za jeho dobrý skutek jej motýlek zavede do pohádkové krajiny. V této nové zemi rostou na jedlích marcipánové šišky, ze studánek se dá pít malinovka a v chaloupce na mýtině žije moudrá kouzelná babička se svou vnučkou Amálkou (B. Faltusová). Zde na Matěje čeká mnoho nástrah, které bude muset překonat svým důvtipem a dobrým srdcem. Možná si nakonec za odměnu vyslouží i lásku.

CSFD  52 %

Šáteček a jablíčko online

Sledovat Šáteček a jablíčko online můžeš na iVysílání. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Šáteček a jablíčko online, zda je ke stažení a zda má Šáteček a jablíčko dabing nebo titulky.

iVysílání
iVysílání
od 4. 12. 2021
Zdarma
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Šáteček a jablíčko recenze a hodnocení

Ve filmu Šáteček a jablíčko hrají .

Film Šáteček a jablíčko režíruje .

Film Šáteček a jablíčko můžete vidět na iVysílání.

Film Šáteček a jablíčko je online na iVysílání, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.