FB pixel TP pixel
Farewell Mister Haffmann
Farewell Mister Haffmann

Sbohem, pane Haffmanne

Farewell Mister Haffmann
Francie | 2022 | Drama | Druhá světová válka | 115 minut

Okupovaná Paříž roku 1941. Členové židovské komunity jsou vyzváni, aby se přihlásili úřadům. Zbožný klenotník Joseph Haffmann (Daniel Auteuil) se obává nejhoršího a zařídí, aby jeho rodina opustila město. Nabídne svému zaměstnanci Françoisi Mercierovi (Gilles Lellouche), aby se staral o jeho obchod,...

Okupovaná Paříž roku 1941. Členové židovské komunity jsou vyzváni, aby se přihlásili úřadům. Zbožný klenotník Joseph Haffmann (Daniel Auteuil) se obává nejhoršího a zařídí, aby jeho rodina opustila město. Nabídne svému zaměstnanci Françoisi Mercierovi (Gilles Lellouche), aby se staral o jeho obchod, dokud konflikt neskončí. Haffmannovy vlastní pokusy o útěk jsou však zmařeny a on tak musí požádat svého asistenta o pomoc. Pro oba muže je to velmi riskantní plán, ke kterému je Mercierova žena Blanche (Sara Giraudeau) skeptická. Když se manželé nastěhují do Haffmannova domu, dohoda se změní ve faustovský obchod, který navždy poznamená osudy všech zúčastněných.

IMDb  70 % CSFD  68 %

Sbohem, pane Haffmanne online

Sledovat Sbohem, pane Haffmanne online můžeš na HBO Max. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Sbohem, pane Haffmanne online, zda je ke stažení a zda má Sbohem, pane Haffmanne dabing nebo titulky.

HBO Max
HBO Max
anglické titulky | české titulky | HD kvalita | SD kvalita | od 9. 12. 2022
Předplatné za 199 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Sbohem, pane Haffmanne obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Sbohem, pane Haffmanne, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Sbohem, pane Haffmanne postavy.

Daniel Auteuil
Daniel Auteuil
Joseph Haffmann
Gilles Lellouche
Gilles Lellouche
François Mercier
Sara Giraudeau
Sara Giraudeau
Blanche
Mathilde Bisson
Mathilde Bisson
Suzanne
Anne Coesens
Anne Coesens
Mme Haffmann
Nikolai Kinski
Nikolai Kinski
Commandant Jünger
Fred Cavayé
Fred Cavayé
Režie

Sbohem, pane Haffmanne recenze a hodnocení

Ve filmu Sbohem, pane Haffmanne hrají Daniel Auteuil, Gilles Lellouche, Sara Giraudeau, Mathilde Bisson, Anne Coesens, Nikolai Kinski.

Film Sbohem, pane Haffmanne režíruje Fred Cavayé.

Film Sbohem, pane Haffmanne má 115 minut.

Film Sbohem, pane Haffmanne můžete vidět na HBO Max.

Film Sbohem, pane Haffmanne je online na HBO Max, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.