FB pixel TP pixel
Scenes from a Marriage

Scény z manželského života

Scenes from a Marriage
Švédsko | 1973 | Drama | Vztahy | 281 minut

Obraz rozpadu jednoho manželství a opětovného bouřlivého setkávání a vzdalování se obou protagonistů. Obraz dvojice lidí, kteří nemohou žít spolu ani bez sebe. Roli Marianny napsal Bergman pro Liv Ulmannovou po odeznění jejich hlubokého vztahu. V tomto filmu režisér do značné míry opustil svoji meto...

Obraz rozpadu jednoho manželství a opětovného bouřlivého setkávání a vzdalování se obou protagonistů. Obraz dvojice lidí, kteří nemohou žít spolu ani bez sebe. Roli Marianny napsal Bergman pro Liv Ulmannovou po odeznění jejich hlubokého vztahu. V tomto filmu režisér do značné míry opustil svoji metodu "obrazů krajin duše" a složitý vztah dvou exmanželů vyjádřil civilnějšími prostředky, oproštěnými od přemíry symbolů a metafor.

Hrají: Liv Ullmann, Erland Josephson, Bibi Andersson, Jan Malmsjö, Gunnel Lindblom, Wenche Foss, Bertil Norström

Režie: Ingmar Bergman

IMDb  85 % Kinobox  82 %

Scény z manželského života online

Sledovat Scény z manželského života online můžeš na Edison. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Scény z manželského života online, zda je ke stažení a zda má Scény z manželského života dabing nebo titulky.

Edison
Edison
od 7. 5. 2022
Půjčení (HD) za 140 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Scény z manželského života recenze a hodnocení

Tvůj názor na Scény z manželského života?

Ve filmu Scény z manželského života hrají Liv Ullmann, Erland Josephson, Bibi Andersson, Jan Malmsjö, Gunnel Lindblom, Wenche Foss, Bertil Norström.

Film Scény z manželského života režíruje Ingmar Bergman.

Film Scény z manželského života má 281 minut.

Film Scény z manželského života můžete vidět na Edison.

Film Scény z manželského života je online na Edison, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.