FB pixel TP pixel
To Steal from a Thief
To Steal from a Thief

Seber co můžeš

To Steal from a Thief
Španělsko | 2016 | Thrillery | Loupež | 96 minut

Šestice ozbrojenců přepadne banku ve Valencii. Gang má zdánlivě banální poslání – vybrat co nejvíce bezpečnostních schránek a uprchnout vykopaným tunelem, který propojuje budovu s opuštěnou stanicí metra. Jsou ale dny, kdy nic nevychází podle plánu. Neustávající přívalové deště dopadající na město z...

Šestice ozbrojenců přepadne banku ve Valencii. Gang má zdánlivě banální poslání – vybrat co nejvíce bezpečnostních schránek a uprchnout vykopaným tunelem, který propojuje budovu s opuštěnou stanicí metra. Jsou ale dny, kdy nic nevychází podle plánu. Neustávající přívalové deště dopadající na město zaplavily únikovou cestu. Bez záložního plánu, jak se dostat ven, začne narůstat nedůvěra, která vede k tvrdým střetům mezi oběma vůdci gangu. Venku stoupá napětí mezi bezpečnostními silami, které obklíčily bandity. Příkazy přicházející "shora" se zdají být protichůdné a nejen zásahová jednotka, ale ani vyjednavač tak docela nechápou, o co vlastně jde. Obě strany brzy začnou zjišťovat, že to, co se ukrývá v bezpečnostních schránkách banky, by mohlo být mnohem cennější než hrstka drahokamů a několika balíků bankovek. Rozjíždí se hra, v níž čestnost a důvěra nejdou vždy ruku v ruce s pravdou. Nic není takové, jak se zdá a nikdo přesně neví, kde je chybějící kousek skládačky, který by poskytl řešení.

Seber co můžeš obsazení

Herci: Luis Tosar, Raúl Arévalo, Marian Álvarez, Nani Jiménez, Rodrigo de la Serna, José Coronado, Patricia Vico

Režie: Daniel Calparsoro

IMDb  63 % Kinobox  59 % Seber co můžeš CSFD 55 %

Seber co můžeš online

Sledovat Seber co můžeš online můžeš na Prima Plus. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Seber co můžeš online, zda je zdarma či je ke stažení a zda má Seber co můžeš dabing nebo titulky.

Prima Plus
Prima Plus
od 8. 2. 2023
Zdarma {SD} nebo Předplatné za 99 Kč (HD s reklamou) nebo 149 Kč (HD bez reklam)
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Seber co můžeš recenze a hodnocení

Ve filmu Seber co můžeš hrají Luis Tosar, Raúl Arévalo, Marian Álvarez, Nani Jiménez, Rodrigo de la Serna, José Coronado, Patricia Vico.

Film Seber co můžeš režíruje Daniel Calparsoro.

Film Seber co můžeš má 96 minut.

Film Seber co můžeš můžete vidět na Prima Plus.

Film Seber co můžeš je online na Prima Plus, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.