FB pixel TP pixel
7 Days in Hell
7 Days in Hell

Sedm dní v pekle

7 Days in Hell
USA | 2015 | Komedie | Parodie | 43 minut

Tato neobvyklá komedie v dokumentárním stylu paroduje životy dvou profesionálních tenistů, nesmiřitelných rivalů (Andy Samberg a Kit Harington) před jejich klíčovým soubojem - nejdelším wimbledonským tenisovým zápasem, který trval 7 dní.\r Tento komediální speciál uvádí známé televizní osobnosti And...

Tato neobvyklá komedie v dokumentárním stylu paroduje životy dvou profesionálních tenistů, nesmiřitelných rivalů (Andy Samberg a Kit Harington) před jejich klíčovým soubojem - nejdelším wimbledonským tenisovým zápasem, který trval 7 dní.\r Tento komediální speciál uvádí známé televizní osobnosti Andyho Samberga a Kita Haringtona v neobvyklé parodii plné slavných hvězd, jejíž děj se odehrává v prostředí vrcholového tenisu. Premiérově uváděný v jednom nejvýznamějších víkendů tenisové sezóny - v průběhu finále Wimbledonu - \Sedm dní v pekle\ nabízí neuctivý, potměšile seriózní pohled na dvojici fiktivních hráčů z nepříliš vzdálené minulosti, kteří sehráli zápas tenisových zápasů: sedmidenní pětisetový wimbledonský maratón, který z těch dvou vyždímal doslova všechno.

Hrají: Andy Samberg, Kit Harington, Jon Hamm, Michael Sheen, Karen Gillan, Lena Dunham, Will Forte

Režie: Jake Szymanski

IMDb  71 % Kinobox  73 %

Sedm dní v pekle online

Sledovat Sedm dní v pekle online můžeš na HBO Max. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Sedm dní v pekle online, zda je ke stažení a zda má Sedm dní v pekle dabing nebo titulky.

HBO Max
HBO Max
anglické titulky | původní znění | české titulky | HD kvalita | SD kvalita | od 24. 8. 2015
Předplatné za 199 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Sedm dní v pekle novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu Sedm dní v pekle, které najdeš na našem webu.

Sedm dní v pekle recenze a hodnocení

Ve filmu Sedm dní v pekle hrají Andy Samberg, Kit Harington, Jon Hamm, Michael Sheen, Karen Gillan, Lena Dunham, Will Forte.

Film Sedm dní v pekle režíruje Jake Szymanski.

Film Sedm dní v pekle má 43 minut.

Film Sedm dní v pekle můžete vidět na HBO Max.

Film Sedm dní v pekle je online na HBO Max, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.