FB pixel TP pixel
Seven Ages of Starlight
Seven Ages of Starlight

Sedm hvězdných věků

Seven Ages of Starlight
Velká Británie | 2012 | Dokumenty | Vesmír

Každý večer, když zajde Slunce, mohou miliardy lidí po celém světě sledovat hvězdné drama odehrávající se nad jejich hlavami. Každá z hvězd má svůj vlastní příběh. Rudí obři, explodující supernovy i záhadné černé díry... Hvězdy jsou středobodem života. Životy lidí i všech ostatních tvorů na naší pla...

Každý večer, když zajde Slunce, mohou miliardy lidí po celém světě sledovat hvězdné drama odehrávající se nad jejich hlavami. Každá z hvězd má svůj vlastní příběh. Rudí obři, explodující supernovy i záhadné černé díry... Hvězdy jsou středobodem života. Životy lidí i všech ostatních tvorů na naší planetě – od bakterií v nejvyšších vrstvách atmosféry po bizarnosti v nejtemnějších hloubkách oceánů, závisí na naší vlastní hvězdě, kterou je Slunce. Většina hmoty, z níž se skládá známý vesmír, pochází z hvězd a díky jejich gravitaci se dostává do oběhu. Dokonce i celá naše planeta a naše vlastní těla jsou stvořené z hvězdného prachu upečeného v termonukleární troubě jasně zářících hvězd. Film Sedm hvězdných věků je kompletním a fascinujícím příběhem nejbrilantnějších objektů ve vesmíru.

IMDb  76 % CSFD  82 %

Sedm hvězdných věků online

Sledovat Sedm hvězdných věků online můžeš na Prima Videopůjčovna. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Sedm hvězdných věků online, zda je ke stažení a zda má Sedm hvězdných věků dabing nebo titulky.

Prima Videopůjčovna
Prima Videopůjčovna
český dabing | HD kvalita | SD kvalita | od 14. 4. 2022
Cena nezjištěna

Sedm hvězdných věků obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Sedm hvězdných věků, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Sedm hvězdných věků postavy.

Sedm hvězdných věků recenze a hodnocení