FB pixel TP pixel
Labor Pains

Šéfe, jsem v tom!

Labor Pains
USA | 2009 | Romantické filmy | Romantická komedie | 89 minut

Některé věci prostě neutajíte. A před šéfem teprv ne! Thea je sekretářka v jednom malém vydavatelství. Její rodiče zemřeli při autonehodě, a ona musela opustit školu a postarat se o svojí mladší sestru. Jenže sama o sobě si myslí, že je nula, a podle toho také žije. Její šéf jí místo dobré práce nut...

Některé věci prostě neutajíte. A před šéfem teprv ne! Thea je sekretářka v jednom malém vydavatelství. Její rodiče zemřeli při autonehodě, a ona musela opustit školu a postarat se o svojí mladší sestru. Jenže sama o sobě si myslí, že je nula, a podle toho také žije. Její šéf jí místo dobré práce nutí mýt a venčit svého psa, a peskuje jí, když přijde o čtyři minuty pozdě do práce. Jednoho dne má ale Thea dostat padáka, a tak řekne, že je těhotná. Jako těhotná nesmí být ze zaměstnání vyhozena. Jenže na těhotenství jen tak někdo nezapomene, a když se to v práci rozkřikne, je nucena několik měsíců předstírat, že je stále těhotná. Nakonec si to tak vsugeruje, že tomu i sama věří. Jenže jednoho dne to praskne, a Thea bude mít co vysvětlovat.

IMDb  48 % CSFD  51 %

Šéfe, jsem v tom! online

Sledovat Šéfe, jsem v tom! online můžeš na Voyo. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Šéfe, jsem v tom! online, zda je ke stažení a zda má Šéfe, jsem v tom! dabing nebo titulky.

Voyo
Voyo
český dabing | od 17. 1. 2021
Předplatné za 159 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Šéfe, jsem v tom! obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Šéfe, jsem v tom!, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Šéfe, jsem v tom! postavy.

Šéfe, jsem v tom! recenze a hodnocení

Ve filmu Šéfe, jsem v tom! hrají Lindsay Lohan, Aaron Yoo, Cheryl Hines, Janeane Garofalo, Bonnie Somerville, Bridgit Mendler, Creed Bratton.

Film Šéfe, jsem v tom! režíruje Lara Shapiro.

Film Šéfe, jsem v tom! má 89 minut.

Film Šéfe, jsem v tom! můžete vidět na Voyo.

Film Šéfe, jsem v tom! je online na Voyo, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.