FB pixel TP pixel
Kill the Irishman

Sejmout zabijáka

Kill the Irishman
USA | 2011 | Thrillery | Gangsteři | 106 minut

Sirotek, jenž své dětství prožil v drsných ulicích Clevelandu, Ir Danny Greene (Ray Stevenson), se dokázal vypracovat z přístavního dělníka v odborového předáka a spojence mafie. Když ho agenti FBI z odborů vytlačili, Danny začíná novou kariéru vymahače dluhů pro lichváře Shondora Birnse (Christ...

Sirotek, jenž své dětství prožil v drsných ulicích Clevelandu, Ir Danny Greene (Ray Stevenson), se dokázal vypracovat z přístavního dělníka v odborového předáka a spojence mafie. Když ho agenti FBI z odborů vytlačili, Danny začíná novou kariéru vymahače dluhů pro lichváře Shondora Birnse (Christopher Walken) a navíc pořád spolupracuje s mafiánským bossem Johnem Nardim (Vincent D'Onofrio). Danny, kterému je v patách detektiv Joe Manditski (Val Kilmer), rychle získává vlastní moc a dostává se do sporu s Italy, kteří brzy pochopí, že zabít ho nebude vůbec snadné. Jejich vzájemná nevraživost vyvolává v clevelandských ulicích krvavou válku a město získává nelichotivou přezdívku Bomb City. Film Sejmout zabijáka, který vznikl podle skutečných událostí, přináší příběh muže, jenž mentalitu irského válečníka propojil se směsí pýchy, brutality, ctižádosti a zásadovosti. V 70. letech minulého století se stal ústřední postavou války podsvětí, která jednou provždy změnila organizovaný zločin v Americe.

IMDb  72 %

Sejmout zabijáka online

Sledovat Sejmout zabijáka online můžeš na Starmax. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Sejmout zabijáka online, zda je ke stažení a zda má Sejmout zabijáka dabing nebo titulky.

Starmax
Starmax
od 14. 8. 2022
Cena nezjištěna

Sejmout zabijáka obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Sejmout zabijáka, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Sejmout zabijáka postavy.

Sejmout zabijáka recenze a hodnocení

Ve filmu Sejmout zabijáka hrají Ray Stevenson, Vincent D'Onofrio, Val Kilmer, Christopher Walken, Linda Cardellini, Tony Darrow, Robert Davi.

Film Sejmout zabijáka režíruje Jonathan Hensleigh.

Film Sejmout zabijáka má 106 minut.

Film Sejmout zabijáka můžete vidět na Starmax.

Film Sejmout zabijáka je online na Starmax, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.