FB pixel TP pixel
Fail-Safe

Selhání vyloučeno

Fail-Safe
USA | 1964 | Thrillery | 112 minut

Centrální obranný počítač v Pentagonu vyšle omylem letce bombardérů rozkaz zaútočit na Sovětský svaz. Byl to rozkaz určený pro případ vypuknutí jaderného konfliktu. Když se o tom dozví prezident Spojených států (Henry Fonda) , rozhodne dostat piloty z oblohy za každou cenu, aby zabránil válce. Tři s...

Centrální obranný počítač v Pentagonu vyšle omylem letce bombardérů rozkaz zaútočit na Sovětský svaz. Byl to rozkaz určený pro případ vypuknutí jaderného konfliktu. Když se o tom dozví prezident Spojených států (Henry Fonda) , rozhodne dostat piloty z oblohy za každou cenu, aby zabránil válce. Tři se mu podaří odvolat, další však proniknou nad území SSSR. Prezident kontaktuje sovětského předsedu a dovolí mu, v případě potřeby, letouny sestřelit. Pokud se jim to nepodaří a na Moskvu bude svržena bomba, slibuje, že pro uchování vojensko-politické situace ne

Hrají: Henry Fonda, Walter Matthau, Fritz Weaver, Larry Hagman, Frank Overton, Dan O'Herlihy, William Hansen

Režie: Sidney Lumet

IMDb  80 % Kinobox  80 %

Selhání vyloučeno online

Sledovat Selhání vyloučeno online můžeš na iTunes. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Selhání vyloučeno online, zda je ke stažení a zda má Selhání vyloučeno dabing nebo titulky.

iTunes
iTunes
původní znění | HD kvalita | SD kvalita | od 10. 11. 2018
Půjčení za 59 Kč (i HD) Nákup za 99 Kč nebo 149 Kč (HD)
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Selhání vyloučeno recenze a hodnocení

Ve filmu Selhání vyloučeno hrají Henry Fonda, Walter Matthau, Fritz Weaver, Larry Hagman, Frank Overton, Dan O'Herlihy, William Hansen.

Film Selhání vyloučeno režíruje Sidney Lumet.

Film Selhání vyloučeno má 112 minut.

Film Selhání vyloučeno můžete vidět na iTunes.

Film Selhání vyloučeno je online na iTunes, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.