FB pixel TP pixel
Gainsbourg: A Heroic Life

Serge Gainsbourg

Gainsbourg: A Heroic Life
Francie | 2010 | Životopisné filmy | Hudebníci | 130 minut

Pyšné Francii zazpíval parodii Marseillaisy v rytmu reggae, v přímém přenosu si zapaloval cigarety bankovkami, svedl sex-symbol Brigitte Bardot v dobách její největší slávy, jeho duet s Jane Birkin “Je t'aime... moi non plus“ odmítli hrát v několika zemích kvůli obscénnímu textu. Serge Gainsbour...

Pyšné Francii zazpíval parodii Marseillaisy v rytmu reggae, v přímém přenosu si zapaloval cigarety bankovkami, svedl sex-symbol Brigitte Bardot v dobách její největší slávy, jeho duet s Jane Birkin “Je t'aime... moi non plus“ odmítli hrát v několika zemích kvůli obscénnímu textu. Serge Gainsbourg byl provokatér a skandalista stejně jako skvělý hudebník a umělec. V porovnání s jeho životem jsou všichni pověstní rebelové 20. století jen vzteklé děti. Koho urazil a svedl, jaké hity nesou jeho rukopis a kam až sahalo jeho charizma ukáže film Gainsbourg, který je stejně zábavný a bouřlivý jako celý Gainsbourgův život. 

IMDb  69 % CSFD  75 %

Serge Gainsbourg online

Sledovat Serge Gainsbourg online můžeš na Edison, Filmbox+, Vodafone TV. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Serge Gainsbourg online, zda je ke stažení a zda má Serge Gainsbourg dabing nebo titulky.

Edison
Edison
od 12. 9. 2020
Předplatné za 155 Kč
Filmbox+
Filmbox+
české titulky | český dabing | SD kvalita | od 9. 3. 2021
Předplatné za 99 Kč
Vodafone TV
Vodafone TV
HD kvalita | SD kvalita | od 29. 11. 2021
Předplatné za 99 Kč

Serge Gainsbourg obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Serge Gainsbourg, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Serge Gainsbourg postavy.

Serge Gainsbourg zajímavosti

Tržby v českých kinech
139 901 Kč
Návštěvnost v českých kinech
1 529 diváků

Serge Gainsbourg recenze a hodnocení

Ve filmu Serge Gainsbourg hrají Eric Elmosnino, Lucy Gordon, Laetitia Casta, Anna Mouglalis, Doug Jones, Philippe Katerine, Yolande Moreau.

Film Serge Gainsbourg režíruje Joann Sfar.

Film Serge Gainsbourg má 130 minut.

Film Serge Gainsbourg vidělo v českých kinech 1 529 diváků.

Film Serge Gainsbourg můžete vidět na Edison, Filmbox+, Vodafone TV.

Film Serge Gainsbourg je online na Edison, Filmbox+, Vodafone TV, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.