FB pixel TP pixel
Sixteen Candles

Šestnáct narozeninových svíček

Sixteen Candles
USA | 1984 | Romantické filmy | Teenageři | 93 minut

Nastávající šestnáctiletá dívka Samantha Baker (Molly Ringwald) na jejíž narozeniny zapomněla většina příbuzných z prostředí americké školy, touží, jako mnoho dalších po chlapci jménem Jake Ryan. Na školním večírku se snaží upoutat jeho pozornost, ale místo toho se spíše stane obětí sázky. A navíc z...

Nastávající šestnáctiletá dívka Samantha Baker (Molly Ringwald) na jejíž narozeniny zapomněla většina příbuzných z prostředí americké školy, touží, jako mnoho dalších po chlapci jménem Jake Ryan. Na školním večírku se snaží upoutat jeho pozornost, ale místo toho se spíše stane obětí sázky. A navíc zjistí, že Jake má jinou dívku, která se na něj lepí jako klíště. Aby toho nebylo málo, tak domů na návštěvu jí přijeli prarodiče a na výměnný pobyt Číňan Long Duk Dong.

Hrají: Molly Ringwald, Justin Henry, Michael Schoeffling, Haviland Morris, Gedde Watanabe, Anthony Michael Hall, Paul Dooley

Režie: John Hughes

IMDb  70 % Kinobox  68 %

Šestnáct narozeninových svíček online

Sledovat Šestnáct narozeninových svíček online můžeš na Google Play, iTunes. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Šestnáct narozeninových svíček online, zda je ke stažení a zda má Šestnáct narozeninových svíček dabing nebo titulky.

Google Play
Google Play
původní znění | SD kvalita | od 30. 1. 2016
Půjčení za 71 Kč Nákup za 190 Kč
iTunes
iTunes
anglické titulky | původní znění | HD kvalita | SD kvalita | od 3. 3. 2023
Půjčení za 59 Kč (i HD) Nákup za 99 Kč nebo 149 Kč (HD)
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Šestnáct narozeninových svíček novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu Šestnáct narozeninových svíček, které najdeš na našem webu.

Víkendové tipy: Stranger Things, Fresh Prince a další online novinky
Víkendové tipy: Stranger Things, Fresh Prince a další online novinky
05.07.2019 15:00:00 | Tipy na film

Prvnímu červencovému víkendu bezpochyby vládne 3. série Stranger Things. Streamovací služby však nabízí i další zajímavé tituly staršího i novějšího data. Podívat se můžete například na kultovního Fresh Prince (s titulkami!), Temný krystal nebo Liama Neesona přejíždějícího lidi sněžným pluhem!

Šestnáct narozeninových svíček recenze a hodnocení

Tvůj názor na Šestnáct narozeninových svíček?

Ve filmu Šestnáct narozeninových svíček hrají Molly Ringwald, Justin Henry, Michael Schoeffling, Haviland Morris, Gedde Watanabe, Anthony Michael Hall, Paul Dooley.

Film Šestnáct narozeninových svíček režíruje John Hughes.

Film Šestnáct narozeninových svíček má 93 minut.

Film Šestnáct narozeninových svíček můžete vidět na Google Play, iTunes.

Film Šestnáct narozeninových svíček je online na Google Play, iTunes, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.