FB pixel TP pixel
Sestra Amáta
Sestra Amáta

Sestra Amáta

Sestra Amáta
Česko | 1989 | Romantické filmy | Zakázaná láska

Příběh napsaný na motivy z románové kroniky „Rok na vsi“ od bratří Mrštíků vypráví o milostném vztahu mezi řádovou sestrou Amátou a ovdovělým rolníkem Kuncem. Proti počestné legalizaci tohoto vztahu se postaví nejen vesnice – pro niž je to porušení tradičně dobových morálních vztahů, ale především p...

Příběh napsaný na motivy z románové kroniky „Rok na vsi“ od bratří Mrštíků vypráví o milostném vztahu mezi řádovou sestrou Amátou a ovdovělým rolníkem Kuncem. Proti počestné legalizaci tohoto vztahu se postaví nejen vesnice – pro niž je to porušení tradičně dobových morálních vztahů, ale především představitelé církve a světské vrchnosti. Scénář o sestře Amátě, která se zamiluje a vystoupí z církevního řádu, napsal Antonín Přidal. Do hlavních rolí obsadil režisér Rudolf Tesáček Marcelu Peňázovou a Ladislava Lakomého.

CSFD  65 %

Sestra Amáta online

Sledovat Sestra Amáta online můžeš na iVysílání. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Sestra Amáta online, zda je ke stažení a zda má Sestra Amáta dabing nebo titulky.

iVysílání
iVysílání
od 21. 10. 2021
Zdarma

Sestra Amáta recenze a hodnocení

Ve filmu Sestra Amáta hrají .

Film Sestra Amáta režíruje .

Film Sestra Amáta můžete vidět na iVysílání.

Film Sestra Amáta je online na iVysílání, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.