FB pixel TP pixel
Sextánka
Sextánka

Sextánka

Sextánka
Česko | 1936 | Drama | Vztahy

Studentka sexty Eva Martenová se zamiluje do nového mladého profesora Jiřího Hrona. Nemůže se v jeho hodinách soustředit, přestože je na vyučování jako vždy výborně připravena. Na školním výletě se snaží Hrona získat profesorka Bruncvíková, ale profesor na večírku tančí s Evou. Ve škole je Eva opět ...

Studentka sexty Eva Martenová se zamiluje do nového mladého profesora Jiřího Hrona. Nemůže se v jeho hodinách soustředit, přestože je na vyučování jako vždy výborně připravena. Na školním výletě se snaží Hrona získat profesorka Bruncvíková, ale profesor na večírku tančí s Evou. Ve škole je Eva opět myšlenkami jinde a odmítne vydat Bruncvíkové Hronův portrét. S pláčem jde za Hronem do kabinetu a ten se jí snaží uklidnit. Jeho přátelské gesto spatří profesor Bernard, který měl už dříve výhrady k Hronovým moderním vyučovacím metodám. Oznámí řediteli, že Hron držel studentku Martenovou v náručí. Když se Eva dozví, že Hronovi hrozí kvůli ní disciplinární řízení, pokusí se o sebevraždu. Bratr její kamarádky Martiny, doktor Pavel Haler, ji však zachrání. V nemocnici Evu navštíví ospravedlněný Hron a vyzná jí svou lásku.

IMDb  51 % CSFD  53 %

Sextánka online

Sledovat Sextánka online můžeš na Česká filmová klasika. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Sextánka online, zda je ke stažení a zda má Sextánka dabing nebo titulky.

Česká filmová klasika
Česká filmová klasika
od 28. 5. 2020
Zdarma

Sextánka obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Sextánka, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Sextánka postavy.

Hana Vítová
Hana Vítová
Eva Martenová
Rolf Wanka
Rolf Wanka
Jiří Hron
Jaroslav Marvan
Jaroslav Marvan
ředitel gymnázia
Jarmila Šmídová
Jarmila Šmídová
Bruncvíková
František Kreuzmann
František Kreuzmann
prof. Bernard
Raoul Schránil
Raoul Schránil
dr. Pavel Haler
Věra Ferbasová
Věra Ferbasová
Marta Halerová

Sextánka recenze a hodnocení