FB pixel TP pixel
Bandidas
Bandidas

Sexy Pistols

Bandidas
USA | 2006 | Westerny | Pomsta | 93 minut

1880. Drsný zákon Dalekého Západu nešetří ani Mexiko. Sara, dcera bohatého bankéře, a Maria, holka z rolnické rodiny, mají jen málo šancí sdílet stejný osud. Až do dne, kdy Tyler Jackson, zástupce bankovní společnosti New York Bank and Trust, zničí jejich rodiny, aby se nezákonně zmocnil mexické půd...

1880. Drsný zákon Dalekého Západu nešetří ani Mexiko. Sara, dcera bohatého bankéře, a Maria, holka z rolnické rodiny, mají jen málo šancí sdílet stejný osud. Až do dne, kdy Tyler Jackson, zástupce bankovní společnosti New York Bank and Trust, zničí jejich rodiny, aby se nezákonně zmocnil mexické půdy a umožnil tak prodloužit americkou železnici. Jsou odhodlané pomstít své otce a ochránit svoji půdu. Obratem ruky se z dvou mladých dam stanou drsné pistolnice, které začnou útočit na pobočky banky Bank and Trust. Quentin je mladý a přísný inspektor, kterého vyslala newyorská policie, aby obě ženy zatknul. Odolá však kouzlu těchto dvou krásek? A jaké zbraně použijí na Tylera Jacksona? On a jeho lidé se pomalu začínají obávat jejich koltů."

Trailer

Sexy Pistols obsazení

Herci: Penélope Cruz, Salma Hayek, Steve Zahn, Dwight Yoakam, Denis Arndt, Sam Shepard, Edgar Vivar, Ismael 'East', Carlo, Audra Blaser, Gary Carlos Cervantes, José María Negri

Režie: Joachim Ronning, Espen Sandberg

IMDb  57 % Kinobox  58 % Sexy Pistols CSFD 55 %

Sexy Pistols online

Sledovat Sexy Pistols online můžeš na Canal Plus, Voyo. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Sexy Pistols online, zda je zdarma či je ke stažení a zda má Sexy Pistols dabing nebo titulky.

Voyo
Voyo
český dabing | od 22. 2. 2022
Předplatné za 159 Kč
Canal Plus
Canal Plus
český dabing | od 28. 4. 2023
Předplatné za 189 Kč nebo 239 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Sexy Pistols zajímavosti

Rozpočet
35 000 000 $
Tržby v českých kinech
1 322 171 Kč
Návštěvnost v českých kinech
13 623 diváků

Sexy Pistols recenze a hodnocení

 Tomáš Vyskočil
Tomáš Vyskočil
19.11.2006 21:19:00

Podle obsazeni a deje to vypada na prima zabavu....ta se ale nekona.

 50 %

Ve filmu Sexy Pistols hrají Penélope Cruz, Salma Hayek, Steve Zahn, Dwight Yoakam, Denis Arndt, Sam Shepard, Edgar Vivar, Ismael 'East', Carlo, Audra Blaser, Gary Carlos Cervantes, José María Negri.

Film Sexy Pistols režíruje Joachim Ronning, Espen Sandberg.

Film Sexy Pistols má 93 minut.

Film Sexy Pistols měl rozpočet 35 000 000 $.

Film Sexy Pistols vidělo v českých kinech 13 623 diváků.

Film Sexy Pistols můžete vidět na Canal Plus, Voyo.

Film Sexy Pistols je online na Canal Plus, Voyo, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.