FB pixel TP pixel
Sieranevada

Sieranevada

Sieranevada
Rumunsko | 2016 | Drama | Dramedy | 173 minut

Tři dny po teroristických útocích na pařížskou redakci časopisu Charlie Hebdo a čtyřicet dní po smrti otce přijíždí Lary, úspěšný lékař, do rodičovského bytu, aby tu strávil sobotu se zbytke...

Tři dny po teroristických útocích na pařížskou redakci časopisu Charlie Hebdo a čtyřicet dní po smrti otce přijíždí Lary, úspěšný lékař, do rodičovského bytu, aby tu strávil sobotu se zbytkem rodiny a uctil památku zesnulého. Vrcholem má být příchod kněze a zádušní hostina. Vše je naplánováno, ale nic nevychází. Program narušují drobné nehody, pozdní příchody, vpády nezvaných hostů, neustávající sled rozmíšek, které odhalují mnohé o samotných aktérech i společnosti, jíž jsou součástí.

IMDb  74 %

Sieranevada online

Sledovat Sieranevada online můžeš na Edison. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Sieranevada online, zda je ke stažení a zda má Sieranevada dabing nebo titulky.

Edison
Edison
od 12. 11. 2020
Předplatné za 155 Kč

Sieranevada obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Sieranevada, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Sieranevada postavy.

Eugenia Bosânceanu
Eugenia Bosânceanu
Vecina in varsta
Marian Rîlea
Marian Rîlea
Mr. Popescu
Judith State
Judith State
Sandra
Mirela Apostu
Mirela Apostu
Doamna insarcinata
Ana Ciontea
Ana Ciontea
Aunt Ofelia
Ioana Crăciunescu
Ioana Crăciunescu
Mrs. Popescu
Cristi Puiu
Cristi Puiu
Režie

Sieranevada recenze a hodnocení

Adam Hencze
Adam Hencze Pinbacker
28.05.2022 9:01:52

Cristi Puiu a jeho minimalistická ne-komedie testuje smysly a výdrž filmového diváka: kdo během projekce nedostane hlad, tomu se Sieranevada líbit nejspíš nebude. Dynamický počet citlivých, občas rozhněvaných rodinných příslušníků versus teplá večeře, lid versus Ceau?escu, domov proti ulici – to vše......   Celá recenze

 90 %