FB pixel TP pixel
Crazy/Beautiful
Crazy/Beautiful

Šílená / krásný

Crazy/Beautiful
USA | 2001 | Romantické filmy | Alkohol | 99 minut

Nicole je problémové děvče z bohaté rodiny. Carlos je kluk z latinsko-amerického předměstí. Chodí na stejnou střední školu, ale zatímco Nicole jen tak životem pro proplouvá a své deprese utápí v alkoholu a bezcílném poflakování s kamarádkou, Carlos má před sebou jasný cíl. Chce jít na námořní akadem...

Nicole je problémové děvče z bohaté rodiny. Carlos je kluk z latinsko-amerického předměstí. Chodí na stejnou střední školu, ale zatímco Nicole jen tak životem pro proplouvá a své deprese utápí v alkoholu a bezcílném poflakování s kamarádkou, Carlos má před sebou jasný cíl. Chce jít na námořní akademii a chce se stát pilotem vzdušných sil námořnictva. Nicole se nápadně hezký Carlos zalíbí a rozhodne se, že ho získá. Neustále mu nadbíhá, až se jí to nakonec podaří. Rozmar rozmazlené holky má ovšem překvapivý výsledek. Nicole zjišťuje ke svému překvapení, že se poprvé v životě skutečně zamilovala. Carlosova přísná matka dá Nicole jasně najevo, že do jejich komunity nepatří. Carlos zjistí, že Nicolin otec Tom Oakley je významný politik. Ten nabídne talentovanému chlapci pomoc a podporu při studiu na akademii. Zároveň ho však varuje, jeho dcera je destruktivní osobnost se sebevražednými sklony, závislá na alkoholu. Žádá ho, aby se s Nicole rozešel. Je však možné vzdát se opravdové lásky?

IMDb  65 % CSFD  70 %

Šílená / krásný online

Sledovat Šílená / krásný online můžeš na Disney Plus. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Šílená / krásný online, zda je ke stažení a zda má Šílená / krásný dabing nebo titulky.

Disney Plus
Disney Plus
anglické titulky | původní znění | české titulky | český dabing | | HD kvalita | od 10. 1. 2022
Předplatné za 199 Kč

Šílená / krásný obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Šílená / krásný, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Šílená / krásný postavy.

Šílená / krásný zajímavosti

Tržby v českých kinech
780 355 Kč
Návštěvnost v českých kinech
9 700 diváků

Šílená / krásný recenze a hodnocení

Ve filmu Šílená / krásný hrají Kirsten Dunst, Jay Hernandez, Bruce Davison, Herman Osorio.

Film Šílená / krásný režíruje John Stockwell.

Film Šílená / krásný má 99 minut.

Film Šílená / krásný vidělo v českých kinech 9 700 diváků.

Film Šílená / krásný můžete vidět na Disney Plus.

Film Šílená / krásný je online na Disney Plus, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.