FB pixel TP pixel
My Boss's Daughter
My Boss's Daughter

Šílený rande

My Boss's Daughter
USA | 2003 | Romantické filmy | Romantická komedie | 83 minut

Tom Stanfield pracuje v nakladatelství Jacka Taylora a rád by povýšil z oddělení rešerší do tvůrčího. Sadistický šéf ale raději lidi vyhazuje, než povyšuje. Na Toma se však zřejmě usmálo štěstí, když ho Taylorova atraktivní dcera Lisa pozve na rande. Ve skutečnosti ho čeká jen Taylor, který mu oznám...

Tom Stanfield pracuje v nakladatelství Jacka Taylora a rád by povýšil z oddělení rešerší do tvůrčího. Sadistický šéf ale raději lidi vyhazuje, než povyšuje. Na Toma se však zřejmě usmálo štěstí, když ho Taylorova atraktivní dcera Lisa pozve na rande. Ve skutečnosti ho čeká jen Taylor, který mu oznámí, že Lisa odjela s nápadníkem Hansem a on také odjíždí, takže je třeba pohlídat jeho dům a postarat se o jeho oblíbenou sovu. Sotva Taylor odjede, u domu se dveře netrhnou. Nejprve se objeví šéfův syn Red a požádá ho, aby předal balíček, pro který si přijde gangster T. J. Vzápětí se objeví vyhozená Audrey, která si hodlá se šéfem promluvit. Pravá katastrofa vypukne, když se Tom pokusí nakrmit sovu. Nejprve mu utečou bílé myšky, které měla mít k večeři, a vzápětí uletí i pták. Zatímco se ho zoufalý mladík pokouší najít, Audrey rozjede mejdan s kamarády Speedem, Darrylem a Tinou.

Hrají: Ashton Kutcher, Tara Reid, Andy Richter, Jeffrey Tambor, Michael Madsen, Jon Abrahams, David Koechner

Režie: David Zucker

IMDb  47 % Kinobox  46 %

Šílený rande online

Sledovat Šílený rande online můžeš na Filmbox+. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Šílený rande online, zda je ke stažení a zda má Šílený rande dabing nebo titulky.

Filmbox+
Filmbox+
český dabing | SD kvalita | od 30. 1. 2021
Předplatné za 99 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Šílený rande zajímavosti

Tržby v českých kinech
111 763 Kč
Návštěvnost v českých kinech
890 diváků

Šílený rande recenze a hodnocení

Ve filmu Šílený rande hrají Ashton Kutcher, Tara Reid, Andy Richter, Jeffrey Tambor, Michael Madsen, Jon Abrahams, David Koechner.

Film Šílený rande režíruje David Zucker.

Film Šílený rande má 83 minut.

Film Šílený rande vidělo v českých kinech 890 diváků.

Film Šílený rande můžete vidět na Filmbox+.

Film Šílený rande je online na Filmbox+, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.