FB pixel TP pixel
Silverado

Silverado

Silverado
USA | 1985 | Westerny | Akční komedie | 127 minut

Heroický příběh několika psanců, kteří se musejí postavit proti zločincům, vystupujícím ovšem pod maskou zákona. Dobrodruh Paden, černý farmář Mal, Emmett a jeho mladičký bratr Jake se potkávají na cestě do Silverada, kde se chtějí usadit. Jejich putování do zaslíbeného města je vlastně „road movie ...

Heroický příběh několika psanců, kteří se musejí postavit proti zločincům, vystupujícím ovšem pod maskou zákona. Dobrodruh Paden, černý farmář Mal, Emmett a jeho mladičký bratr Jake se potkávají na cestě do Silverada, kde se chtějí usadit. Jejich putování do zaslíbeného města je vlastně „road movie na koních“. Muži cestou zažijí několik nebezpečných dobrodružství, díky jimž se z nich stávají blízcí přátelé. Vnitřní síla a touha po spravedlnosti donutí jezdce postavit se i zlu, které v Silveradu představují šerif Cobb a bohatý starousedlík McKendrick. Každý ze čtyř přátel bojuje nejen za své právo, ale i za práva ostatních.

Hrají: Kevin Kline, Scott Glenn, Kevin Costner, Danny Glover, Marvin J. McIntyre, Brad Williams, Sheb Wooley

Režie: Lawrence Kasdan

IMDb  72 % Kinobox  70 %

Silverado online

Sledovat Silverado online můžeš na Google Play, iTunes. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Silverado online, zda je ke stažení a zda má Silverado dabing nebo titulky.

Google Play
Google Play
anglické titulky | původní znění | SD kvalita | od 27. 2. 2023
Nákup za 230 Kč
iTunes
iTunes
původní znění | HD kvalita | SD kvalita | od 4. 12. 2022
Půjčení za 59 Kč (i HD) Nákup za 99 Kč nebo 149 Kč (HD)
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Silverado novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu Silverado, které najdeš na našem webu.

Netflix opouští filmové hity. Loučí se Rychle a zběsile, historický Patriot a další
Netflix opouští filmové hity. Loučí se Rychle a zběsile, historický Patriot a další
16.07.2023 18:00:00 | Filmové novinky

Červenec se nám překlápí do druhé poloviny, což v případě Netflixu znamená hned dvě nepříjemnosti. Jednak už v polovině měsíce některé tituly zmizely z nabídky, další pak službu opustí právě s koncem července. Pojďme se podívat, které nejzajímavější tituly byste si měli dokoukat dřív, než katalog opustí.

20 skvělých filmů, které jste na Netflixu přehlédli a je to chyba
20 skvělých filmů, které jste na Netflixu přehlédli a je to chyba
19.01.2020 | Tipy na film

Ačkoli Netflix začíná čím dál více tlačit do popředí svou originální produkci, jeho katalog stále nabízí řadu skvělých licencovaných filmů, které stojí za to vidět v momentě, kdy dokoukáte třeba aktuální Sexuální výchovu. Tady je 20 snímků, které vám algoritmy Netflixu asi nedoporučí a je to chyba.

Silverado recenze a hodnocení

Ve filmu Silverado hrají Kevin Kline, Scott Glenn, Kevin Costner, Danny Glover, Marvin J. McIntyre, Brad Williams, Sheb Wooley.

Film Silverado režíruje Lawrence Kasdan.

Film Silverado má 127 minut.

Film Silverado můžete vidět na Google Play, iTunes.

Film Silverado je online na Google Play, iTunes, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.