FB pixel TP pixel
Simple Simon

Simonův Vesmír

Simple Simon
USA | 1935

Simple Simon je příběh osmnáctiletého Simona, chlapce s Aspergerovým syndromem, jehož život se převrátí vzhůru nohama, když jeho bratra Sama opustí přítelkyně. Aby jeho život fungoval, potřebuje Simon pravidelnost. Potřebuje, aby věci odpovídaly určitým vzorcům - stejný rozvrh, stejná jídla, totéž o...

Simple Simon je příběh osmnáctiletého Simona, chlapce s Aspergerovým syndromem, jehož život se převrátí vzhůru nohama, když jeho bratra Sama opustí přítelkyně. Aby jeho život fungoval, potřebuje Simon pravidelnost. Potřebuje, aby věci odpovídaly určitým vzorcům - stejný rozvrh, stejná jídla, totéž oblečení, den po dni. Tím, kdo se o Simona staral, byl vždy Sam. Dělal mu nejen jídlo do tvaru kruhu, ale pomáhal mu i chápat lidi. Ale když Sam po rozchodu s přítelkyní upadne do deprese, Simonův svět se zvrátí v chaos. Simon si přeje, aby se vše vrátilo do normálu, a tak se oddá jedinému cíli - najít Samovi novou přítelkyni. Naneštěstí Simon neví o lásce zhola nic a nerozumí emocím - zato má ale vědecky neprůstřelný plán."

IMDb  55 %
Voyo
na Voyo
2 000 filmů, seriálů a dalších pořadů z celého světa s českým dabingem či titulky jen za 159 Kč měsíčně.
Vyzkoušej na 7 dní zdarma.
Reklama

Simonův Vesmír online

Simonův Vesmír online zatím bohužel není. Jakmile ho objevíme, hned ho zařadíme!

Simonův Vesmír obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Simonův Vesmír, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Simonův Vesmír postavy.

Ub Iwerks
Ub Iwerks
Režie

Simonův Vesmír recenze a hodnocení

Ve filmu Simonův Vesmír hrají .

Film Simonův Vesmír režíruje Ub Iwerks.

Film Simonův Vesmír není zatím nikde online.

Film Simonův Vesmír není zatím kde sledovat.