FB pixel TP pixel

Sin City: Ženská, pro kterou bych vraždil

Sin City: A Dame to Kill For
USA | 2014 | Krimi filmy | Nezávislé komiksy | 102 minut

Je další horká noc. Bezvětrná a vyprahlá. Dwight (Josh Brolin) hloubá o tom, na kolik způsobů to v životě zvoral a co by dal za to, kdyby dostal šanci začít znova s čistým štítem. Vtom mu za...

Je další horká noc. Bezvětrná a vyprahlá. Dwight (Josh Brolin) hloubá o tom, na kolik způsobů to v životě zvoral a co by dal za to, kdyby dostal šanci začít znova s čistým štítem. Vtom mu zavolá jeho osudová žena Ava (Eva Green) a požádá ho, aby jí ochránil před násilnickým manželem. Dwight však netuší, že Ava má úplně jiné úmysly. Marv (Mickey Rourke) se probudí na dálnici, obklopen několika mrtvými těly a ani za nic si nemůže vzpomenout, kde se tam vzal. Sebevědomý gambler Johnny (Joseph Gordon-Levitt) chce ve hře porazit největšího padoucha ve městě, senátora Roarka. Zahrává si ale s nebezpečným mužem a události se vymknou kontrole. Striptérka Nancy (Jessica Alba) se jen těžce vyrovnává se smrtí Johna Hartigana (Bruce Willis) a je odhodlaná jeho smrt pomstít za každou cenu. V pokračování kultovního snímku Sin City se v několika propojených povídkách vracíme do města hříchu, plného kriminálníků, zkorumpovaných policistů, zabijáků a sexy žen.

IMDb  66 %

Sin City: Ženská, pro kterou bych vraždil recenze a hodnocení

Sin City: Ženská, pro kterou bych vraždil
Sin City: Ženská, pro kterou bych vraždil
Filmové série

Titul Sin City: Ženská, pro kterou bych vraždil je součástí série Sin City

Kinomaniak
Kinomaniak
Filmové tržby

Film Sin City: Ženská, pro kterou bych vraždil vidělo v českých kinech 47 620 diváků, kteří nechali v pokladnách kin celkem 6 939 072 Kč.

Bloody Mary
Bloody Mary
Zajímavosti

Ve filmu Sin City: Ženská, pro kterou bych vraždil je vidět celkem 53 úmrtí, což z něj dělá jeden z nejkrvavějších filmů všech dob.

 Tomáš Vyskočil
Tomáš Vyskočil Filmtoro
07.09.2014 10:04:00

Uplne stejne jako jednicka. Ovsem Eva Green teda jako MNAM!

 60 %

Tvůj názor na Sin City: Ženská, pro kterou bych vraždil?