FB pixel TP pixel
Sinbad and the Eye of the Tiger

Sindibád a Tygří oči

Sinbad and the Eye of the Tiger
Velká Británie | 1977 | The Sinbad | Akční filmy | 113 minut

Sindibád, odvážný námořník a princ z Bagdádu, vyplouvá do Charnaku, aby požádal prince Kassima o ruku jeho sestry Farah. Po příjezdu Sindibád zjišťuje, že Kassim byl začarován do podoby paviána svou ďábelskou macechou Zenobií. Aby zlomil zlou kletbu, musí se Sindibád vydat na dalekou a nebezpečnou c...

Sindibád, odvážný námořník a princ z Bagdádu, vyplouvá do Charnaku, aby požádal prince Kassima o ruku jeho sestry Farah. Po příjezdu Sindibád zjišťuje, že Kassim byl začarován do podoby paviána svou ďábelskou macechou Zenobií. Aby zlomil zlou kletbu, musí se Sindibád vydat na dalekou a nebezpečnou cestu, ze které se ještě nikdo nevrátil. Na jeho pouti se setkává s různými monstry a příšerami jako třeba Minaton - obrovská bronzová socha a šavlozubý tygr. Podaří se Sindibádovi zlomit kletbu zlé Zenobie?

Hrají: Patrick Wayne, Taryn Power, Margaret Whiting, Patrick Troughton, Kurt Christian, Nadim Sawalha, Bernard Kay

Režie: Sam Wanamaker

IMDb  63 % Kinobox  69 %

Sindibád a Tygří oči online

Sledovat Sindibád a Tygří oči online můžeš na iTunes. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Sindibád a Tygří oči online, zda je ke stažení a zda má Sindibád a Tygří oči dabing nebo titulky.

iTunes
iTunes
původní znění | HD kvalita | SD kvalita | od 4. 11. 2022
Půjčení za 59 Kč (i HD) Nákup za 99 Kč nebo 149 Kč (HD)
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Sindibád a Tygří oči recenze a hodnocení

Ve filmu Sindibád a Tygří oči hrají Patrick Wayne, Taryn Power, Margaret Whiting, Patrick Troughton, Kurt Christian, Nadim Sawalha, Bernard Kay.

Film Sindibád a Tygří oči režíruje Sam Wanamaker.

Film Sindibád a Tygří oči má 113 minut.

Film Sindibád a Tygří oči můžete vidět na iTunes.

Film Sindibád a Tygří oči je online na iTunes, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.