FB pixel TP pixel
Sinbad and the Eye of the Tiger

Sindibád a Tygří oči

Sinbad and the Eye of the Tiger
Velká Británie | 1977 | The Sinbad | 113 minut

Sindibád, odvážný námořník a princ z Bagdádu, vyplouvá do Charnaku, aby požádal prince Kassima o ruku jeho sestry Farah. Po příjezdu Sindibád zjišťuje, že Kassim byl začarován do podoby paviána svou ďábelskou macechou Zenobií. Aby zlomil zlou kletbu, musí se Sindibád vydat na dalekou a nebezpečnou c...

Sindibád, odvážný námořník a princ z Bagdádu, vyplouvá do Charnaku, aby požádal prince Kassima o ruku jeho sestry Farah. Po příjezdu Sindibád zjišťuje, že Kassim byl začarován do podoby paviána svou ďábelskou macechou Zenobií. Aby zlomil zlou kletbu, musí se Sindibád vydat na dalekou a nebezpečnou cestu, ze které se ještě nikdo nevrátil. Na jeho pouti se setkává s různými monstry a příšerami jako třeba Minaton - obrovská bronzová socha a šavlozubý tygr. Podaří se Sindibádovi zlomit kletbu zlé Zenobie?

IMDb  63 %

Sindibád a Tygří oči online

Sledovat Sindibád a Tygří oči online můžeš na iTunes. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Sindibád a Tygří oči online, zda je ke stažení a zda má Sindibád a Tygří oči dabing nebo titulky.

iTunes
iTunes
původní znění | HD kvalita | SD kvalita | od 25. 3. 2020
Půjčení za 59 Kč (i HD) Nákup za 99 Kč nebo 149 Kč (HD)

Sindibád a Tygří oči obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Sindibád a Tygří oči, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Sindibád a Tygří oči postavy.

Sindibád a Tygří oči recenze a hodnocení