FB pixel TP pixel
Lissi and the Wild Emperor

Sissi a Yetti

Lissi and the Wild Emperor
Německo | 2007 | Komedie | Pro starší děti | 85 minut

Sissi a císař Franz. Nádherný pár v nádherném světě. Světě tak zdravém a harmonickém, že to nemůže být ani pravda. Vše je dokonalé. Peněz mají na rozhazování. Občas musí sice císařský pár vládnout a reprezentovat, ale to vše je ve světě Sissi a Franze "úžasné". Dokud se nezačnou objevovat temná mrač...

Sissi a císař Franz. Nádherný pár v nádherném světě. Světě tak zdravém a harmonickém, že to nemůže být ani pravda. Vše je dokonalé. Peněz mají na rozhazování. Občas musí sice císařský pár vládnout a reprezentovat, ale to vše je ve světě Sissi a Franze "úžasné". Dokud se nezačnou objevovat temná mračna na jinak blankytně modré obloze... Císařovna Sissi je unesena. Ačkoli nemá žádnou stopu, kterou by sledoval, vydává se neohrožený a nebojácný Franz do horečnatého stíhání únosců. Díkybohu brzy narazí na krátké vzkazy, které Sissi dokázala během cesty zanechat. Nicméně, obsah vzkazů a jejich rekonstrukce jsou pro Franze nečekaným šokem! Franz to ale nevzdává a reaguje jako jakýkoliv jiný vládce jeho povahy: zuřivostí! A tak začíná divoký hon, který se nezastaví ani před hranicemi jeho země."

IMDb  51 %
Voyo
Komedie na Voyo
2 000 filmů, seriálů a dalších pořadů z celého světa s českým dabingem či titulky jen za 159 Kč měsíčně.
Vyzkoušej na 7 dní zdarma.
Reklama

Sissi a Yetti online

Sissi a Yetti online zatím bohužel není. Jakmile ho objevíme, hned ho zařadíme!

Sissi a Yetti obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Sissi a Yetti, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Sissi a Yetti postavy.

Sissi a Yetti zajímavosti

Tržby v českých kinech
1 201 659 Kč
Návštěvnost v českých kinech
12 620 diváků

Sissi a Yetti recenze a hodnocení