FB pixel TP pixel
Shut Up and Shoot Me

Sklapni a zastřel mě

Shut Up and Shoot Me
Česko | 2005 | Komedie | Gangsteři | 90 minut

Komedie o gangsterově psu, knedlících, botách, neposedné soše a sebevraždě. Pavel Zeman (Karel Roden) celý život strádá. Má nevděčnou ženu (Aňa Geislerová) a šest zaměstnání, aby si jeho žena mohla dovolit život na vysoké noze. Colin Frampton je Angličan pohlcený ve svém světě plném obav. Ty ho nepř...

Komedie o gangsterově psu, knedlících, botách, neposedné soše a sebevraždě. Pavel Zeman (Karel Roden) celý život strádá. Má nevděčnou ženu (Aňa Geislerová) a šest zaměstnání, aby si jeho žena mohla dovolit život na vysoké noze. Colin Frampton je Angličan pohlcený ve svém světě plném obav. Ty ho nepřechází ani na jeho svatební cestě v Praze. Když se na Colinovu ženu při prohlídce Starého Města z nebe snese (vlastně spíš žuchne) náhlá a nešťastná smrt, rozhodne se Colin svoji choť co nejdříve následovat. Sám k činu nemá odvahu, a tak požádá Pavla, aby ho za finanční odměnu nějak šetrně a rychle sprovodil ze světa. Ze setkání vzejde neobvyklé přátelství poté, co se Pavlovy smrtící plány naprosto vymknou kontrole. Jak dopadne tahle další Pavlova fuška? Pomůžou Pavlovi jeho žena a balkánský gangster? Říká se, že pes, který štěká, nekouše.

Hrají: Karel Roden, Andy Nyman, Anna Geislerová

Režie: Steen Agro

IMDb  62 % Kinobox  62 %

Sleduj Sklapni a zastřel mě celý film zdarma

Pusť si Sklapni a zastřel mě online hned zdarma na Filmtoro.Sklapni a zastřel mě online

Sledovat Sklapni a zastřel mě online můžeš na Filmy česky. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Sklapni a zastřel mě online, zda je ke stažení a zda má Sklapni a zastřel mě dabing nebo titulky.

Filmy česky
Filmy česky
HD kvalita | od 1. 3. 2018
Zdarma
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Sklapni a zastřel mě zajímavosti

Tržby v českých kinech
4 025 538 Kč
Návštěvnost v českých kinech
39 774 diváků

Sklapni a zastřel mě recenze a hodnocení

Ve filmu Sklapni a zastřel mě hrají Karel Roden, Andy Nyman, Anna Geislerová.

Film Sklapni a zastřel mě režíruje Steen Agro.

Film Sklapni a zastřel mě má 90 minut.

Film Sklapni a zastřel mě vidělo v českých kinech 39 774 diváků.

Film Sklapni a zastřel mě můžete vidět na Filmy česky.

Film Sklapni a zastřel mě je online na Filmy česky, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.