FB pixel TP pixel
Školní výlet
Školní výlet

Školní výlet

Školní výlet
Česko | 2012 | Komedie | Dramedy

Parta spolužáků je pozvána na pobyt do lázní. Přitom však zažívá mnoho peripetií, vtipných situací, ale i osobních dramat. Souběžně s tím můžeme sledovat příběh mladého zlodějíčka, který nastoupí do luxusního lázeňského hotelu jako kuchař a prožije tam svou první velkou lásku, když se zamiluje do kr...

Parta spolužáků je pozvána na pobyt do lázní. Přitom však zažívá mnoho peripetií, vtipných situací, ale i osobních dramat. Souběžně s tím můžeme sledovat příběh mladého zlodějíčka, který nastoupí do luxusního lázeňského hotelu jako kuchař a prožije tam svou první velkou lásku, když se zamiluje do krásné pokojské.

IMDb  24 % CSFD  22 %

Sleduj Školní výlet celý film zdarma

Pusť si Školní výlet online hned zdarma na Filmtoro.Školní výlet online

Sledovat Školní výlet online můžeš na Filmy česky, Voyo. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Školní výlet online, zda je ke stažení a zda má Školní výlet dabing nebo titulky.

Voyo
Voyo
od 11. 2. 2022
Předplatné za 159 Kč
Filmy česky
Filmy česky
od 10. 10. 2016
Zdarma
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Školní výlet obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Školní výlet, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Školní výlet postavy.

Školní výlet novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu Školní výlet, které najdeš na našem webu.

Česká filmová lavina. Netflix přidal 20 českých filmů do své nabídky
Česká filmová lavina. Netflix přidal 20 českých filmů do své nabídky
28.02.2021 9:00:00 | České novinky

Netflix potřebuje kvůli kvótám Evropské unie neustále doplňovat svou nabídku o evropské tituly, což ve výsledku znamená, že doplňuje v poslední době hlavně severské snímky a samozřejmě i tituly české. Těch se nyní objevila celá řádka, kvalitou ale radost většinou neudělají.

Školní výlet recenze a hodnocení

Ve filmu Školní výlet hrají Jan Bendig, Jana Altmannová, Milan Chára, Ivanka Devátá, Marek Dobrodinský, Jana Drbohlavová, Stanislav Fišer.

Film Školní výlet režíruje Petr Šícha.

Film Školní výlet můžete vidět na Filmy česky, Voyo.

Film Školní výlet je online na Filmy česky, Voyo, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.