FB pixel TP pixel
Demi-sours
Demi-sours

Skorosestry

Demi-sours
Francie | 2018 | Komedie | Romantická komedie

Nebyl žádný důvod k tomu, aby se jejich cesty zkřížily... Až do dne, kdy po smrti jejich biologického otce, kterého nikdy nepoznaly, společně zdědí překrásný byt v Paříži. Lauren, rozkošná 29 letá žena se snaží proniknout do módního prostředí. 28 letá, trochu mentálně strohá Olivia, je posedlá dvěma...

Nebyl žádný důvod k tomu, aby se jejich cesty zkřížily... Až do dne, kdy po smrti jejich biologického otce, kterého nikdy nepoznaly, společně zdědí překrásný byt v Paříži. Lauren, rozkošná 29 letá žena se snaží proniknout do módního prostředí. 28 letá, trochu mentálně strohá Olivia, je posedlá dvěma myšlenkami: zachránit cukrářství svých rodičů a najít ideálního manžela. 26 letá Salma, horkokrevná profesorka dějepisu, žije stále u své matky na předměstí Paříže. Pro tyto tři sestry, které nemají nic společného, bude společné bydlení poněkud výbušné...

IMDb  62 % CSFD  52 %

Skorosestry online

Sledovat Skorosestry online můžeš na Vodafone TV, Voyo. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Skorosestry online, zda je ke stažení a zda má Skorosestry dabing nebo titulky.

Voyo
Voyo
český dabing | SD kvalita | od 4. 2. 2021
Předplatné za 159 Kč
Vodafone TV
Vodafone TV
český dabing | HD kvalita | SD kvalita | od 12. 5. 2020
Předplatné za 99 Kč

Skorosestry obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Skorosestry, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Skorosestry postavy.

Skorosestry zajímavosti

Tržby v českých kinech
440 747 Kč
Návštěvnost v českých kinech
3 012 diváků

Skorosestry recenze a hodnocení

Ve filmu Skorosestry hrají Sabrina Ouazani, Alice David, Charlotte Gabris, Barbara Probst, Patrick Chesnais, Meriem Serbah, Ouidad Elma.

Film Skorosestry režíruje Saphia Azzedine, François-Régis Jeanne.

Film Skorosestry vidělo v českých kinech 3 012 diváků.

Film Skorosestry můžete vidět na Vodafone TV, Voyo.

Film Skorosestry je online na Vodafone TV, Voyo, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.