FB pixel TP pixel
Leprechaun
Leprechaun

Skřítek

Leprechaun
USA | 1993 | Leprechaun | Horory | Démoni | 92 minut

Před 50ti lety zjistil starý muž, jak získat veliké bohatství. Našel totiž peníze prastarého skřítka, který je schopen pro ně udělat cokoliv. Se svou nadlidskou mocí je téměř nepřemožitelný, až na čerstvě utržený čtyřlístek - to je jediná zbraň, která jej dokáže zabít. Stařec skřítka nedokáže přemoc...

Před 50ti lety zjistil starý muž, jak získat veliké bohatství. Našel totiž peníze prastarého skřítka, který je schopen pro ně udělat cokoliv. Se svou nadlidskou mocí je téměř nepřemožitelný, až na čerstvě utržený čtyřlístek - to je jediná zbraň, která jej dokáže zabít. Stařec skřítka nedokáže přemoci, zavře jej ale do dřevěné bedny, zaopatřené čtyřlístky. Po padesáti letech se do toho domu, kde se toto všechno přihodilo, nastěhuje otec se svojí dcerou. Nedopatřením se jim podaří skřítka pustit a navíc ukrást jeho peníze, které nevědomky ukryje zaostalý chlapec. Zlotřilý skřítek se ztrátou svých peněz nehodlá smířit...

IMDb  46 % CSFD  49 %

Skřítek online

Sledovat Skřítek online můžeš na iTunes, Starmax. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Skřítek online, zda je ke stažení a zda má Skřítek dabing nebo titulky.

iTunes
iTunes
od 16. 12. 2018
Půjčení za 59 Kč Nákup za 99 Kč
Starmax
Starmax
od 2. 11. 2021
Předplatné za 99 Kč

Skřítek obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Skřítek, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Skřítek postavy.

Skřítek novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu Skřítek, které najdeš na našem webu.

21 skvělých filmů, které s koncem srpna zmizí z Netflixu
21 skvělých filmů, které s koncem srpna zmizí z Netflixu
29.08.2021 7:00:00 | Tipy na film

Pokud máte rádi G.I. Joe, marvelovského Spider-Mana, nebo třeba Mission: Impossible, měli byste zpozornět. Tyhle a další filmy totiž co nevidět opustí Netflix.

40 nových filmů, které jsou od září dostupné na Netflixu
40 nových filmů, které jsou od září dostupné na Netflixu
02.09.2020 | Tipy na film

Září je tady a spolu s ním i nové filmy na Netflixu. A tentokrát se streamovací služba rozhodně nedržela zpátky a doplnila do své nabídky hned 40 filmových kousků z různých žánrů. Najdete tu válečnou klasiku, různá sci-fi, thrillerové napínáky, anebo nestárnoucí sexappeal Jennifer Lopez a Brada Pitta.

Skřítek zajímavosti

Tržby v českých kinech
172 168 Kč
Návštěvnost v českých kinech
8 432 diváků

Skřítek recenze a hodnocení