FB pixel TP pixel
Shelter

Skrýš

Shelter
USA | 2010 | Horory | Psychologický horor | 112 minut

Forenzní psychiatrička Dr. Cara Jessupová postavila svou kariéru na definování rozpolcených osobností schizofreniků. V soudní síni často svědčí coby expert a její názory a poznatky ohledně schizofrenie pomohly k trestu smrti více než půl tuctu vrahů. Cara je sice oddaná vědě, ale věří také v boha a ...

Forenzní psychiatrička Dr. Cara Jessupová postavila svou kariéru na definování rozpolcených osobností schizofreniků. V soudní síni často svědčí coby expert a její názory a poznatky ohledně schizofrenie pomohly k trestu smrti více než půl tuctu vrahů. Cara je sice oddaná vědě, ale věří také v boha a svou víru neztratila ani poté, když byl její manžel brutálně zavražděn. Její dcera Samantha na rozdíl od své matky věřící není. Po jednom zvláště znepokojujícím soudním řízení představí Caře její otec Dr. Harding svého nového pacienta Adama. Čím více se toho Cara o Adamovi dozvídá, tím více je její život i životy jejích blízkých v ohrožení. Když se doktorka seznámí s pacientovou minulostí, její svět se začíná hroutit a ona začne pochybovat o bohu i o vědě. Cara však musí co nejrychleji odhalit závoj tajemství kolem Adama a především neztratit svou víru, jinak bude celá její rodina v nebezpečí.

Hrají: Julianne Moore, Jonathan Rhys Meyers, Jeffrey DeMunn, Frances Conroy, Nate Corddry, Brooklynn Proulx, Brian Anthony Wilson

Režie: Björn Stein, Mans Marlind

IMDb  61 % Kinobox  64 %

Skrýš online

Sledovat Skrýš online můžeš na Canal Plus, Filmbox+, Prima Plus, Voyo. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Skrýš online, zda je ke stažení a zda má Skrýš dabing nebo titulky.

Voyo
Voyo
český dabing | od 18. 1. 2021
Předplatné za 159 Kč
Canal Plus
Canal Plus
český dabing | od 28. 4. 2023
Předplatné za 189 Kč
Filmbox+
Filmbox+
český dabing | SD kvalita | od 12. 3. 2021
Předplatné za 99 Kč
Prima Plus
Prima Plus
od 20. 3. 2021
Zdarma {SD} nebo Předplatné za 99 Kč (HD s reklamou) nebo 149 Kč (HD bez reklam)
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Skrýš novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu Skrýš, které najdeš na našem webu.

Netflix čistí nabídku. Těchto 10 filmů a seriálů z něj co nevidět zmizí
Netflix čistí nabídku. Těchto 10 filmů a seriálů z něj co nevidět zmizí
13.04.2022 17:00:00 | Tipy na film

Streamovací služba Netflix bude v druhé polovině dubna opět čistit svůj katalog. Znamená to mimo jiné ztrátu hned 10 zajímavých titulů, kterým nechybí ani česká lokalizace.

10 filmů, kde je hlavní hrdina Rozpolcený
10 filmů, kde je hlavní hrdina Rozpolcený
30.01.2019 19:00:00 | Tipy na film

Po třech letech se letos do kina vrátil Kevin Wendell Crumb, vyšinutý maniak, v jehož hlavě se nachází 24 různých osobností. Jeden z hlavních hrdinů filmu Skleněný v podání Jamese McAvoye však není jedinou filmovou rozvětvenou osobností, proto se v naší desítce podívejte na filmy, ve kterých se postavy se schizofrenií rovněž objevují.

Skrýš recenze a hodnocení

Ve filmu Skrýš hrají Julianne Moore, Jonathan Rhys Meyers, Jeffrey DeMunn, Frances Conroy, Nate Corddry, Brooklynn Proulx, Brian Anthony Wilson.

Film Skrýš režíruje Björn Stein, Mans Marlind.

Film Skrýš má 112 minut.

Film Skrýš můžete vidět na Canal Plus, Filmbox+, Prima Plus, Voyo.

Film Skrýš je online na Canal Plus, Filmbox+, Prima Plus, Voyo, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.