FB pixel TP pixel
A Perfect Plan
A Perfect Plan

Skvělý plán

A Perfect Plan
Francie | 2012 | Komedie | Romantická komedie | 104 minut

Valerie trpí rozvodem se svým mužem a následnou osamělostí, kterou nedokáže ničím nahradit. Její sestřenice však vytáhne správný kalibr utěšování - příběh své sestry Isabelle. Ta se poddala rodinné tradici, podle níž je šťastné vždy až to druhé manželství. Když se tedy chce provdat za svou lásku, zu...

Valerie trpí rozvodem se svým mužem a následnou osamělostí, kterou nedokáže ničím nahradit. Její sestřenice však vytáhne správný kalibr utěšování - příběh své sestry Isabelle. Ta se poddala rodinné tradici, podle níž je šťastné vždy až to druhé manželství. Když se tedy chce provdat za svou lásku, zubaře Pierra, musí nejdřív prožít jeden "nepovedený" vztah. Podle sestry spočívá řešení v Dánsku, kde se může vdát a ihned rozvést. Plán selže, protože po internetu domluvený ženich se neobjeví. V letadle se Isabelle seznámí s reportérem Jeanem-Yvesem. Isabelle s ním odjede od Afriky, kde se za něj provdá při masajském obřadu. Netuší, že on dal mezitím jejich "sňatek" v Paříži prohlásit za právoplatný a ona se tudíž nemůže provdat za Pierra. Snaží se po návratu do Francie sehnat svého nového "manžela", aby jí podepsal rozvodové papíry. Když ho konečně najde a přesvědčí k podpisu, Jean-Yves zjistí, k čemu opravdu posloužil. Jakmile papíry podepíše, Isabelle už ví, že udělala chybu.

Hrají: Diane Kruger, Dany Boon, Alice Pol, Robert Plagnol, Jonathan Cohen, Bernadette Le Saché, Etienne Chicot

Režie: Pascal Chaumeil

IMDb  63 % Kinobox  61 %

Skvělý plán online

Sledovat Skvělý plán online můžeš na Starmax, Voyo. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Skvělý plán online, zda je ke stažení a zda má Skvělý plán dabing nebo titulky.

Voyo
Voyo
český dabing | od 20. 2. 2021
Předplatné za 159 Kč
Starmax
Starmax
od 9. 9. 2022
Předplatné za 99 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Skvělý plán recenze a hodnocení

Ve filmu Skvělý plán hrají Diane Kruger, Dany Boon, Alice Pol, Robert Plagnol, Jonathan Cohen, Bernadette Le Saché, Etienne Chicot.

Film Skvělý plán režíruje Pascal Chaumeil.

Film Skvělý plán má 104 minut.

Film Skvělý plán můžete vidět na Starmax, Voyo.

Film Skvělý plán je online na Starmax, Voyo, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.