FB pixel TP pixel
Fly Me to the Moon
Fly Me to the Moon

Skvělý plán

Fly Me to the Moon
Francie | 2012 | Komedie | Romantická komedie | 104 minut

Valerie trpí rozvodem se svým mužem a následnou osamělostí, kterou nedokáže ničím nahradit. Její sestřenice však vytáhne správný kalibr utěšování - příběh své sestry Isabelle. Ta se poddala rodinné tradici, podle níž je šťastné vždy až to druhé manželství. Když se tedy chce provdat za svou lásku, zu...

Valerie trpí rozvodem se svým mužem a následnou osamělostí, kterou nedokáže ničím nahradit. Její sestřenice však vytáhne správný kalibr utěšování - příběh své sestry Isabelle. Ta se poddala rodinné tradici, podle níž je šťastné vždy až to druhé manželství. Když se tedy chce provdat za svou lásku, zubaře Pierra, musí nejdřív prožít jeden "nepovedený" vztah. Podle sestry spočívá řešení v Dánsku, kde se může vdát a ihned rozvést. Plán selže, protože po internetu domluvený ženich se neobjeví. V letadle se Isabelle seznámí s reportérem Jeanem-Yvesem. Isabelle s ním odjede od Afriky, kde se za něj provdá při masajském obřadu. Netuší, že on dal mezitím jejich "sňatek" v Paříži prohlásit za právoplatný a ona se tudíž nemůže provdat za Pierra. Snaží se po návratu do Francie sehnat svého nového "manžela", aby jí podepsal rozvodové papíry. Když ho konečně najde a přesvědčí k podpisu, Jean-Yves zjistí, k čemu opravdu posloužil. Jakmile papíry podepíše, Isabelle už ví, že udělala chybu.

IMDb  63 % CSFD  65 %

Skvělý plán online

Sledovat Skvělý plán online můžeš na Voyo. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Skvělý plán online, zda je ke stažení a zda má Skvělý plán dabing nebo titulky.

Voyo
Voyo
české titulky | český dabing | SD kvalita | od 20. 2. 2021
Předplatné za 159 Kč

Skvělý plán obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Skvělý plán, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Skvělý plán postavy.

Diane Kruger
Diane Kruger
Isabelle
Dany Boon
Dany Boon
Jean-Yves
Alice Pol
Alice Pol
Corinne
Jonathan Cohen
Jonathan Cohen
Patrick
Laure Calamy
Laure Calamy
Valérie
Olivier Claverie
Olivier Claverie
Maître Maillard
Klaus Badelt
Klaus Badelt
Hudba

Skvělý plán recenze a hodnocení