FB pixel TP pixel
Sweet Smell of Success
Sweet Smell of Success

Sladká vůně úspěchu

Sweet Smell of Success
USA | 1957 | Drama | 97 minut

Vlivný sloupkař si najme agenta, který má za úkol rozbít vztah jeho sestry s jazzovým hudebníkem.\r Oni ho znají - a třesou se - velká jména Broadwaye, Hollywoodu a Capitol Hill. Znají J.J - světoznámý publicista, jehož psaní je božím slovem pro 60 milionů čtenářů! Znají ten jed, který plápolá v těc...

Vlivný sloupkař si najme agenta, který má za úkol rozbít vztah jeho sestry s jazzovým hudebníkem.\r Oni ho znají - a třesou se - velká jména Broadwaye, Hollywoodu a Capitol Hill. Znají J.J - světoznámý publicista, jehož psaní je božím slovem pro 60 milionů čtenářů! Znají ten jed, který plápolá v těch očích za sklíčky brýlí - a podlézají - jako SId Falco, chlapec, který chtěl tolik, že by prodal vlastní dívku, jen aby se postavil s J.J., a nasával sladkou vůni úspěchu! Tohle je příběh J.J. - ale ne takový jako by si ho on přál převyprávěný.

Hrají: Burt Lancaster, Tony Curtis, Susan Harrison, Martin Milner, Sam Levene, Barbara Nichols, David White

Režie: Alexander Mackendrick

IMDb  80 % Kinobox  75 %

Sladká vůně úspěchu online

Sledovat Sladká vůně úspěchu online můžeš na iTunes. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Sladká vůně úspěchu online, zda je ke stažení a zda má Sladká vůně úspěchu dabing nebo titulky.

iTunes
iTunes
HD kvalita | SD kvalita | od 25. 3. 2020
Půjčení za 59 Kč (i HD) Nákup za 99 Kč nebo 149 Kč (HD)
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Sladká vůně úspěchu recenze a hodnocení

Ve filmu Sladká vůně úspěchu hrají Burt Lancaster, Tony Curtis, Susan Harrison, Martin Milner, Sam Levene, Barbara Nichols, David White.

Film Sladká vůně úspěchu režíruje Alexander Mackendrick.

Film Sladká vůně úspěchu má 97 minut.

Film Sladká vůně úspěchu můžete vidět na iTunes.

Film Sladká vůně úspěchu je online na iTunes, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.