FB pixel TP pixel
Straw Hat

Slaměný klobouk

Straw Hat
Česko | 1972 | Komedie | Romantická komedie | 88 minut

Francie, začátek 20. století: Šviháckého zahaleče Maurice Fadinarda (Miloš Kopecký) přivedl požitkářský život na buben. Musel prodat dokonce i nábytek, v kapse nemá ani frank a jako jediné východisko se jeví sňatek s Helenkou Nonancourtovou (Iva Janžurová), dcerou bohatého zelináře. Při posledním se...

Francie, začátek 20. století: Šviháckého zahaleče Maurice Fadinarda (Miloš Kopecký) přivedl požitkářský život na buben. Musel prodat dokonce i nábytek, v kapse nemá ani frank a jako jediné východisko se jeví sňatek s Helenkou Nonancourtovou (Iva Janžurová), dcerou bohatého zelináře. Při posledním setkání s bývalou milenkou v nedalekém lesíku sežere Fadinardův kůň slaměný klobouk vdané dámy (Květa Fialová), která si ve vší tajnosti vyšla do lesíka s jistým poručíkem Emilem (Pavel Landovský). A Emil dá Fadinardovi nůž na krk - buď okamžitě sežene stejný slaměný klobouk, nebo mu ztropí takový skandál, že se možná žádná svatba konat nebude..

IMDb  73 % CSFD  75 %

Slaměný klobouk online

Sledovat Slaměný klobouk online můžeš na České kino, Starmax, Voyo. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Slaměný klobouk online, zda je ke stažení a zda má Slaměný klobouk dabing nebo titulky.

Voyo
Voyo
SD kvalita | od 4. 2. 2021
Předplatné za 159 Kč
České kino
České kino
od 5. 12. 2022
Předplatné za 99 Kč
Starmax
Starmax
od 9. 10. 2022
Cena nezjištěna

Slaměný klobouk obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Slaměný klobouk, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Slaměný klobouk postavy.

Slaměný klobouk recenze a hodnocení

Ve filmu Slaměný klobouk hrají Miloš Kopecký, Vladimír Menšík, Stella Zázvorková.

Film Slaměný klobouk režíruje Oldřich Lipský.

Film Slaměný klobouk má 88 minut.

Film Slaměný klobouk můžete vidět na České kino, Starmax, Voyo.

Film Slaměný klobouk je online na České kino, Starmax, Voyo, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.