FB pixel TP pixel
Straw Hat

Slaměný klobouk

Straw Hat
Česko | 1972 | Komedie | Romantická komedie | 88 minut

Francie, začátek 20. století: Šviháckého zahaleče Maurice Fadinarda (Miloš Kopecký) přivedl požitkářský život na buben. Musel prodat dokonce i nábytek, v kapse nemá ani frank a jako jediné východisko se jeví sňatek s Helenkou Nonancourtovou (Iva Janžurová), dcerou bohatého zelináře. Při posledním se...

Francie, začátek 20. století: Šviháckého zahaleče Maurice Fadinarda (Miloš Kopecký) přivedl požitkářský život na buben. Musel prodat dokonce i nábytek, v kapse nemá ani frank a jako jediné východisko se jeví sňatek s Helenkou Nonancourtovou (Iva Janžurová), dcerou bohatého zelináře. Při posledním setkání s bývalou milenkou v nedalekém lesíku sežere Fadinardův kůň slaměný klobouk vdané dámy (Květa Fialová), která si ve vší tajnosti vyšla do lesíka s jistým poručíkem Emilem (Pavel Landovský). A Emil dá Fadinardovi nůž na krk - buď okamžitě sežene stejný slaměný klobouk, nebo mu ztropí takový skandál, že se možná žádná svatba konat nebude..

Hrají: Miloš Kopecký, Vladimír Menšík, Stella Zázvorková

Režie: Oldřich Lipský

IMDb  73 % Kinobox  76 %

Slaměný klobouk online

Sledovat Slaměný klobouk online můžeš na Voyo. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Slaměný klobouk online, zda je ke stažení a zda má Slaměný klobouk dabing nebo titulky.

Voyo
Voyo
od 4. 2. 2021
Předplatné za 159 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Slaměný klobouk recenze a hodnocení

Ve filmu Slaměný klobouk hrají Miloš Kopecký, Vladimír Menšík, Stella Zázvorková.

Film Slaměný klobouk režíruje Oldřich Lipský.

Film Slaměný klobouk má 88 minut.

Film Slaměný klobouk můžete vidět na Voyo.

Film Slaměný klobouk je online na Voyo, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.