FB pixel TP pixel
Burnout 2
Burnout 2

Šlápni na to 2

Burnout 2
Norsko | 2016 | Burnout | Komedie | Akční komedie | 98 minut

Roy skončil ve vězení za účast na nelegálním závodě. Po propuštění proto odmítá nabídku na tajný megazávod z Bergenu do Murmanska. Rusové ale do závodu přilákají přítele Royovy dcery, která se navíc rozhodne zúčastnit závodu společně s ním. Proto Roy nabídku nakonec přijímá, protože toto bude závod,...

Roy skončil ve vězení za účast na nelegálním závodě. Po propuštění proto odmítá nabídku na tajný megazávod z Bergenu do Murmanska. Rusové ale do závodu přilákají přítele Royovy dcery, která se navíc rozhodne zúčastnit závodu společně s ním. Proto Roy nabídku nakonec přijímá, protože toto bude závod, kde končí veškerá legrace. A v Rusku, je to opravdu drsný!

Hrají: Anders Baasmo Christiansen, Ida Husoy, Jonas Hoff Oftebro, Vegar Hoel, Stig Frode Henriksen, Sven Nordin, Otto Jespersen

Režie: Hallvard Brain

IMDb  59 % Kinobox  60 %

Šlápni na to 2 online

Sledovat Šlápni na to 2 online můžeš na Prima Plus, Stream. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Šlápni na to 2 online, zda je ke stažení a zda má Šlápni na to 2 dabing nebo titulky.

Prima Plus
Prima Plus
od 8. 2. 2023
Zdarma {SD} nebo Předplatné za 99 Kč (HD s reklamou) nebo 149 Kč (HD bez reklam)
Stream
Stream
od 5. 12. 2021
Zdarma
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Šlápni na to 2 recenze a hodnocení

Ve filmu Šlápni na to 2 hrají Anders Baasmo Christiansen, Ida Husoy, Jonas Hoff Oftebro, Vegar Hoel, Stig Frode Henriksen, Sven Nordin, Otto Jespersen.

Film Šlápni na to 2 režíruje Hallvard Brain.

Film Šlápni na to 2 má 98 minut.

Film Šlápni na to 2 můžete vidět na Prima Plus, Stream.

Film Šlápni na to 2 je online na Prima Plus, Stream, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.