FB pixel TP pixel
Agatha Christie's Marple
Agatha Christie's Marple

Slečna Marplová

Agatha Christie's Marple
Velká Británie | 2004 | Krimi seriály | Krimi drama | 88 minut | 6 řad(a) | 23 epizod | Nové díly od 28. 9. 2022

Slečna Marplová je vedle Hercula Poirota druhou nejznámější postavou nekorunované královny detektivek Agathy Christie a hrdinkou dvanácti jejích knih. Čtenářům se představila už v roce 1930 v románu, nazvaném Vražda na faře, a pak už v rychlém sledu následovaly příběhy další. Milá stará dáma se záli...

Slečna Marplová je vedle Hercula Poirota druhou nejznámější postavou nekorunované královny detektivek Agathy Christie a hrdinkou dvanácti jejích knih. Čtenářům se představila už v roce 1930 v románu, nazvaném Vražda na faře, a pak už v rychlém sledu následovaly příběhy další. Milá stará dáma se zálibou v zahradničení a sousedských klípcích, s všudypřítomnou velkou taškou plnou pletení a jiných nezbytností, je na první pohled zosobněním anglické staré panny poloviny minulého století. Běda však tomu, kdo se nechá zmýlit jejím nenápadným vzezřením! Kdo si neuvědomí, že se za ním skrývá bystrý mozek, pro který je řešení záhad všeho druhu nejen nejoblíbenějším koníčkem, ale přímo posedlostí. Dlužno říci, že tímto mírně přezíravým postojem vůči ní trpí zkraje zejména všichni inspektoři, policejní komisaři a vůbec vyšetřovatelé všeho druhu, kteří nelibě nesou, že se jim tahle neodbytná babka plete do práce. Každý z nich si ovšem dříve nebo později musí uvědomit, že na slečnu Marplovou prostě nemá. Protože to, k čemu se oni dlouze, složitě a zdeúředně konečně doberou, to už ona dávno svým vlídným přístupem, pochopením pro lidské slabosti i znalostí prostředí odhalila a je zase o krůček před nimi...

IMDb  78 % CSFD  73 %

Slečna Marplová online

Sledovat Slečna Marplová online můžeš na iVysílání. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Slečna Marplová online, zda je ke stažení a zda má Slečna Marplová dabing nebo titulky.

iVysílání
iVysílání
od 10. 9. 2009
Zdarma
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Slečna Marplová obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Slečna Marplová, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Slečna Marplová postavy.

Slečna Marplová recenze a hodnocení

V seriálu Slečna Marplová hrají Julia McKenzie.

Seriál Slečna Marplová můžete vidět na iVysílání.

Seriál Slečna Marplová je online na iVysílání, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.