FB pixel TP pixel
Blindless

Slepota

Blindless
Kanada | 2008 | Sci-fi filmy | 121 minut

Zemi ochromila slepota. Lidé nepochopitelně přicházejí o zrak a městy se šíří panika a strach. Vláda se rozhodne postižené občany izolovat, ale uzavřená nemocniční zařízení se brzy mění na ghetta plná násilí. Jediný člověk, který zde vidí, je žena doktora, který oslepl mezi prvními. Ta se rozhodne s...

Zemi ochromila slepota. Lidé nepochopitelně přicházejí o zrak a městy se šíří panika a strach. Vláda se rozhodne postižené občany izolovat, ale uzavřená nemocniční zařízení se brzy mění na ghetta plná násilí. Jediný člověk, který zde vidí, je žena doktora, který oslepl mezi prvními. Ta se rozhodne se skupinou nejbližších utéct. Když se však dostanou ven, zjistí, že slepé peklo je i za zdí. Hvězdně obsazený film (Julianne Moore, Danny Glover, Mark Ruffalo) byl v roce 2008 nominován v Cannes na Zlatou palmu a patří mezi ty snímky, na které dlouho nezapomenete.

IMDb  66 %

Slepota online

Sledovat Slepota online můžeš na Google Play. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Slepota online, zda je ke stažení a zda má Slepota dabing nebo titulky.

Google Play
Google Play
od 1. 10. 2016
Půjčení za 82 Kč nebo 110 Kč (HD) Nákup za 270 Kč nebo 330 Kč (HD)

Slepota obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Slepota, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Slepota postavy.

Slepota recenze a hodnocení

Ve filmu Slepota hrají Mark Ruffalo, Julianne Moore, Danny Glover, Kimura Yoshino, Don McKellar, Maury Chaykin, Mitchell Nye.

Film Slepota režíruje Fernando Meirelles.

Film Slepota má 121 minut.

Film Slepota můžete vidět na Google Play.

Film Slepota je online na Google Play, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.